Pagrindinis > Namai > Būstas > Kaip sukurti šventinę atmosferą namuose?

Kaip sukurti šventinę atmosferą namuose?

Orams sparčiai vėstant tikriausiai daugelis vis dažniau pagalvoja apie artėjantį šventinį laikotarpį. Tam, kad jis būtų kuo jaukesnis, norisi papuošti namus. Šiais laikais gausu interjero detalių, leidžiančių sukurti šventinę atmosferą. Taigi, kaip nepasimesti ir išsirinkti tinkamiausias?

Skleiskite šilumą ir šviesą pasitelkdami žvakes

Žvakės – viena iš universaliausių namų dekoracijų. Jos patraukliai papildo bet kokio stiliaus interjerą. Žvakių dydžių, formų ir spalvų gausa leidžia išsirinkti asmeniškai patraukliausią variantą. Šias interjero detales galima naudoti po vieną arba kurti įvairias jų kompozicijas.

Prie šventinio namų įvaizdžio labai dera raudonos, auksinės ir baltos spalvos žvakės. Tai tobulas pasirinkimas svajojantiems apie klasikinį kalėdinį dekorą. Norint sukurti dar jaukesnį apšvietimą, galima panaudoti stilingo dizaino stiklines, molines arba metalines žvakides.

Pasitelkite sentimentus keliančius kvapus

Kuriant šventinę namų atmosferą svarbu nepamiršti ir kvapų. Vienas iš geriausiai kalėdinę dvasią atspindinčių aromatų – citrusinių vaisių ir cinamono. Daugeliui jis sukelia itin malonius jausmus. Aukštos kokybės namų kvapai pasižymi ryškiu, tačiau ne per daug intensyviu aromatu, kuris neerzina. Tai leidžia sukurti komfortišką aplinką, kurioje malonu atsipalaiduoti. Kiekvieno skonis labai individualus, todėl asortimente gausu įvairių kvapų namams.

Papildykite interjerą šviečiančiomis dekoracijomis

Norintiems savo namų erdvę papildyti subtiliais šviesos šaltiniais, rekomenduojama išbandyti LED dekoracijas. Šios estetiškos interjero detalės padeda įsivyrauti tikrai kalėdinei dvasiai. Šventiniam įvaizdžiui sukurti labai tinka stiklinės eglutės. Patrauklaus dizaino dekoracijos puošia namus tiek dienos metu, tiek sutemus. Tam, kad šviestų, joms pakanka standartinių baterijų, todėl nereikia jaudintis dėl ilgų ir nepatraukliai atrodančių laidų.

Pasirūpinkite šventiniu stalo dekoru

Maistas – neatsiejama kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis. Tam, kad atėjus šventiniam laikotarpiui juo mėgautis būdų dar maloniau, verta pasirūpinti puošniu stalo dekoru. Šiuo atveju puikiai tinka tiek prabangūs maisto serviravimui skirti indai, tiek stilingo dizaino padėklai, tiek vienspalvės ar tradiciniais raštais margintos staltiesės. Kruopščiai jas suderinus, galima sukurti ypatingą kalėdinę atmosferą.

Pavyzdžiui, prie baltos staltiesės labai tinka švelnių atspalvių stikliniai arba porcelianiniai indai ir paveiksliukais dekoruotos servetėles. Tiems, kurie nori sukurti ryškesnį šventinį įvaizdį, rekomenduojama išbandyti tamsesnių spalvų arba raštuotas staltieses. Prie jų skoningai dera balti arba skaidrūs, permatomi indai. Puošniam šventinio stalo dekorui labai tinka žvakės ir žvakidės, kurios suteikia dar daugiau jaukumo. Tam, kad harmoningai papildytų kuriamą įvaizdį, jų dizainas turėtų derėti prie kitų stalo dekoracijų.

Jeigu vis dažniau pagalvojate apie artėjančias šventes, šie patarimai gali būti naudingi ir jums. Elegantiško dizaino interjero detalės ir namų kvapai padeda atskleisti kalėdinę dvasią. Pasirūpinkite ypatingai jaukia ir šilta atmosfera namuose. Tegul ten praleidžiamas laikas suteikia kuo daugiau malonių emocijų. Skleiskite džiaugsmą ir dalinkitės juo su artimaisiais.

Komentaras “Kaip sukurti šventinę atmosferą namuose?

  1. Gaivus, malonus kvapas sukuria didesnį jaukumo pojūtį nei bet kokios dekoracijos. Tikrai gera grįžti į namus kai pasitinka malonus, neerzinantis kvapas. Tokį atsirinkti reikia laiko ir nemažai bandymų, bet džiaugiuosi, kad pavyko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE