Pagrindinis > Kitos temos > Kaip vykdomas medikamentų pervežimas?

Kaip vykdomas medikamentų pervežimas?

Vaistų pristatymas – tai prekių gabenimas, kuriam būtina laikytis griežtų taisyklių. Farmacijos produktai turi būti gabenami tam tikromis transporto priemonėmis. Būtina sukurti tinkamą temperatūros režimą, kruopščiai parengti maršrutą, logistikos schemą, kad būtų išvengta vėlavimų kelyje.

Vaistų kaip krovinio ypatybės

Vaistų gabenimas priklauso trapių prekių gabenimo kategorijai. Todėl paslaugai keliama daug reikalavimų, susijusių su visišku siuntos saugumu. Tikslas – pristatyti vaistus išlaikant jų savybes. Kontroliuojama ne tik vakcinų ir tirpalų būklė, bet ir pakuotės vientisumas, kiekis ir siunčiamos partijos kokybė. Vaistų pervežimas laikomas sėkmingu, jeigu adresatas gauna užsakymą ir nepatiria nuostolių.

Pagrindinės vaistų gabenimo taisyklės

Logistikos įmonė, prisiėmusi atsakomybę už farmacinės partijos pristatymą, privalo laikytis įstatymų nustatytų reikalavimų:

– Vaistų gabenimas galimas tik tam tikros rūšies transportu.

– Transportas turi būti švarus, be pašalinių kvapų. Prieš kelionę krovininis automobilis kruopščiai dezinfekuojamas.

– Vežant vaistus reikalinga tam tikra furgono turinio apsauga. Atmosferos apraiškų poveikis yra nepriimtinas – saulės spinduliai, krituliai, staigūs temperatūros pokyčiai, kruša. Krovinys neturi patirti mechaninio poveikio. Perteklinė drėgmė, ypač jei vežamos tabletės, gali sugadinti partiją.

– Iki išsiuntimo iš gamyklos, vaistai turi būti supakuoti į tam skirtą konteinerį ir pakrauti į transporto priemonę taip, kad nebūtų didelių tarpų.

– Privalomas kiekvieno objekto žymėjimas.

– Vaistus, kurie turi stiprų kvapą gabenti leidžiama tik juos supakavus sandariai bei atskirai nuo kitų medikamentų.

Daugiau informacijos: log-net.lt

Transporto rūšys vaistams gabenti

Vaistų gabenimas keliais yra sudėtingas procesas, nes reikia sukurti specialias sąlygas konkrečiam kroviniui. Tai pasakytina ir apie transporto pasirinkimą.

Dažniausiai naudojamos mašinos su šaldymo įranga. Technologijos užduotis yra palaikyti nustatytą stabilią temperatūrą viso maršruto metu.

Krovininiu transportu su šaldytuvu vaistus pervežti patogu, nes:

– Tai garantuoja apsaugą nuo bet kokios rūšies taršos.

– Tai suteikia apsaugą nuo bet kokio tipo išorinės aplinkos poveikio – furgonas papildomai aptrauktas laminuota fanera, metalo lakštais, patvariu plastiku;

– Autonominis generatorius palaiko temperatūrą, pavyzdžiui, sugedus klimato aušinimo sistemai.

– Galimybė transportuoti medikamentus nuo -2 iki +25 C temperatūroje.

– Vienu metu galima pervežti didelį kiekį medikamentų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE