Pagrindinis > Naujienos > Kalvarijos pareigūnai išaiškino nusikaltimų „dėlionę“

Kalvarijos pareigūnai išaiškino nusikaltimų „dėlionę“

2017-05-08 Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) gautas 48-erių kalvarijiečio pranešimas, kad apie 5 val. ryto, išėjęs į daugiabučio namo, esančio Kalvarijoje Suvalkų g., kiemą, pastebėjo, jog pavogtas jam priklausantis automobilis ,,VW Golf” (1993 m.). Nuostolis 500 eurų.

Tą pačią gegužės 8-ąją Marijampolės apskr. VPK gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav. Kybartų sen. Matlaukio k. laukuose, nuvažiavęs nuo kelio, rastas apvirtęs ir sudegęs automobilis. Tyrimo metu paaiškėjo, jog tai tas pats Kalvarijoje pavogtas automobilis „VW Golf”.

Narpliojant šio nusikaltimo „siūlą“, paaiškėjo dar viena įdomi aplinkybė – gegužės 8-osios naktį, apie 01.40 val. Kalvarijoje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje du asmenys iš krovininio automobilio vogė degalus, tačiau, pastebėję patruliuojančius Kalvarijos policijos komisariato pareigūnus, paspruko, palikę savo automobilį su galimai vogtais degalais. Neturėdami kuo grįžti namo, vagišiai, kaip paaiškėjo tyrimo metu, pavogė jau minėtą kalvariječio „golfuką“ ir dūmė namo, į Vilkaviškio rajoną, kur, kaip jau minėta, kelyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo jo ir apvirto. Galimai nusprendę „panaikinti įkaltį“, vyrukai automobilį padegė. Tačiau jau tą pačią dieną pareigūnai išaiškino visą šią „dėlionę“ ir nustatė vagystę galimai įvykdžiusius asmenis, vienas jų nepilnametis. Įtariamasis (g. 1979 m.) vakar (gegužės 10 d.) teismo sprendimu suimtas dėl kitų nusikalstamų veikų, o gegužės 8-osios „žygdarbiai“ bus dar vienas epizodas teistumo istorijoje.

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE