Pagrindinis > Naujienos > Klubas „Torpedos“ rekordus gerino ir Naujojoje Zelandijoje

Klubas „Torpedos“ rekordus gerino ir Naujojoje Zelandijoje

 

Balandžio 21–30 dienomis Naujoje Zelandijoje vyko 2017 metų pasaulio veteranų žaidynės. 28000 dalyvių iš 106 šalių varžėsi 28 sporto šakose. Lietuvos delegaciją sudarė per 80 sportininkų. Lietuviai varžėsi  plaukimo, lengvosios atletikos, irklavimo, teniso, tinklinio, orientavimosi sporto, krepšinio, sunkiosios atletikos, baidarių ir kanojų irklavimo varžybose. Plaukimo varžybose startavo ir 8 Marijampolės veteranų klubo TORPEDOS nariai: Stasys Grigas, Valdimaras Paludnevičius, Aldona Mažėtienė, Antanas Guoga, Dalia Valaitienė, Laimutė Džavachišvili, Vilmantas Krasauskas ir Jūratė Pranckevičienė. Varžybų dalyviai kovojo dėl 21000 medalių komplektų. Marijampoliečiams pavyko laimėti 6 žaidynių medalius. Stasys Grigas (amžiaus grupė 75–79 metai ), plaukdamas 200 m krūtine, iškovojo bronzos, o atvirame vandenyje 1,5 km – aukso medalį. Valdimaras Paludnevičius (amžiaus grupė 70–74 metai) iškovojo du bronzos apdovanojimus, plaukdamas 100 m ir 200 m nugara. Taip pat 2 bronzos medalius pelnė Vilmantas Krasauskas (amžiaus grupė 50–54 metai), plaukdamas 2,5 km atvirame vandenyje ir vyrų estafetėje 4x50m laisvu stiliumi.

Varžybų metu klubo nariai gerino ir Lietuvos rekordus: Stasys Grigas 400 m laisvu stiliumi ir 200 m nugara, o Valdimaras Paludnevičius – 50 m, 100 m ir 200 m nugara distancijose.

Klubo nariai ne tik varžėsi plaukimo takeliuose, bet ir turėjo galimybę susipažinti su nuostabia šalimi. Pakeliui į  Naująją Zelandiją ir grįžtant marijampoliečiai aplankė Pekiną, pasigrožėjo didžiąja Kinijos siena, aplankė Uždraustąjį miestą – Kinijos imperatoriaus rūmus.

Klubo „Torpedos“ informacija ir nuotraukos

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE