Pagrindinis > Kitos temos > Kiek kainuos Naujųjų metų vakarėlis 2022 m.?

Kiek kainuos Naujųjų metų vakarėlis 2022 m.?

Po Kalėdinio laikotarpio kartais žmonės susimąsto, kaipgi šauniai sutikti Naujuosius metus, bet su mažesnėmis išlaidomis. Dažnu atveju jau pirmoji šventė išnaudoja mūsų turimas santaupas, o tikros linksmybės dar tik laukia. Stilingas ir įsimenantis Naujųjų metų sutikimas nebūtinai reiškia didelių išlaidų ir sunkios paskolų naštos. Yra nemažai idėjų, kaip švęsti pagrindinę metų šventę be didelių išlaidų.

Originalios idėjos Naujųjų metų vakarėliui

Sakoma, kaip sutiksite naujuosius, tokie ir bus sekantys metai. Todėl daugelis iš mūsų labai stengiasi sukurti įsimintiną šventę, kurią dažnai švenčiame draugų rate. Nebūtina tam skirti didelių išlaidų ir galima sukurti išskirtinę atmosferą pasinaudojant originaliais sprendimais.

Surenkite vakarėlį namuose

Užuot ėję į barą ar kavinę, pakvieskite draugus į savo namus – tai savaime kainuos pigiau. Išsaugokite praėjusios savaitės šventės dekoracijas, sudarykite nebrangų meniu ir pasirūpinkite pagrindiniais šventės gėrimais.

Naujųjų metų ryto vėlyvieji pusryčiai

Nemėgstate likti iki vėlumos? Galite praleisti vakarėlį ir pakviesti savo draugus vėlyviems pusryčiams. Puikiai tiks skrebučiai, šoninė, blynai ir pan.

Fondiu naktis

Puiki galimybė skaniai pavalgyti ir linksmai praleisti laiką su draugais. Ingredientai nekainuos brangiai. Galite rinktis sūrų arba saldų fondiu.

Vakarienė mieste, o gėrimai namuose

Pripažinkime, jog dažnai gėrimai sudaro didžiąją dalį sąskaitos. Geriau valgydami išgerkite vandens, o grįžę paskanausite tauriųjų gėrimų.

Pigesnė kelionė į kitą šalį

Galite iš anksto susiplanuoti su draugais kelionę. Nebūtina rinktis iš kelionių paketų. Galima įsigyti išankstinius bilietus į pigesnius reisus arba važiuoti mašina, autobusu ir išsinuomoti ekonomiškesnę nakvynės vietą.

Tai tik keletas galimų variantų, kaip daug neišlaidaujant sutikti naujuosius. Vieni nori būti draugų apsuptyje, kiti šeimos arba tik pačio artimiausio asmens. Šventė gali būti įsimintina ir įspūdinga, tačiau nebūtinai brangi.

Ar užteks pinigų Naujų metų sutikimui?

Žiemos švenčių laikotarpis tikrai labai ilgas. Pradedant nuo Kalėdų, tai yra tikras išbandymas mūsų piniginėms. Kaip susitvarkyti su savo išlaidomis ir apmokėti visus suplanuotus pirkinius? Creditea specialistai pataria iš anksto susiplanuoti savo galimą biudžetą ir pasilikti rezervo nenumatytoms papildomoms išlaidoms, kurių dažniausiai atsiranda.

Kaip viską apmokėti su ribotais finansais, neturint santaupų? Galimi spendimai:

  • papildomai padirbėti šventiniu laikotarpiu. Tačiau šis sprendimas tinka tikrai ne kiekvienam;
  • galima pasiskolinti iš artimųjų, bet didelė tikimybė, jog su jais ir švęsite šventes, todėl viskas atrodytų keistai;
  • Paimti greitąjį kreditą – šventiniu laikotarpiui dažnai siūlomi įvairūs finansiniai sprendimai, tačiau dažnai palūkanų norma yra aukštesnė arba taikomi papildomi mokesčiai;
  • Pasinaudoti kredito linija – kartu su kortele gauti tam tikrą sumą, kurią galima išleisti dalimis. Suteikiama galimybė grąžinti anksčiau laiko be palūkanų apmokėjimo, bet būtina įvertinti savo finansines galimybes padengti šią liniją.

Jei neužtenka gaunamų pinigų ir santaupų galima apsvarstyti vieną iš šių variantų. Taip pat verta atminti, jog visada pravertu turėti papildomų pinigų, nes šventiniu laikotarpiu juos gauti daug sunkiau, ir dažnai jų prireikia čia ir dabar. 

Ar verta skolintis Naujųjų metų vakarėliui?

Viskas priklauso nuo jūsų situacijos. Jei suprantate, jog neužteks pinigų Kalėdoms ir Naujųjų metų šventimui, tada jau reikėtų iš anksto susiplanuoti galimus variantus. Svarbu neįsprausti savęs į kampą, kai šventė jau vyksta ir jūs suprantate, kad pinigų neužteks, o sąskaitą reikia apmokėti. Galimas vienas iš sprendimo būdų – turėti atsarginį variantą – kortelę su kredito linija. Jei pinigų neprireiks, tiesiog jų neliesite, o prireikus, turite galimybę panaudoti tik dalį sumos, kurią galima sugrąžinti gavus atlyginimą po švenčių arba dalimis kas mėnesį. Net galima nemokėti paskolos palūkanų, kurios yra tikrai didelės greituosiuose kredituose, jei grąžinsite sumą per trumpą laiko tarpą.

Kitas klausimas, ar jums tikrai reikia vakarėlio? Galbūt tiesiog pasėdėti namuose ir praleisti šventes? Bet tai yra visų metų įvykis ir, ko gero, jūs vėliau gailėsitės, jog praleidote galimybę -praleisti laiką kartu su brangiais žmonėmis.

Naujųjų metų vakarėlis gali būti įsimintinas ir su ribotu biudžetu. Svarbu iš anksto suplanuoti veiksmų planą ir galimas išlaidas bei turėti finansinį rezervą nenumatytoms išlaidoms. Taip išvengsite greitųjų kreditų didelių mokėjimų, jei staiga prireiktų pinigų. Vienas iš galimų variantų – kredito linija su kortele, kurios naudojimas labai lankstus ir mokama tik už panaudotą pinigųsumą. Be to, yra pinigų išgryninimo galimybė. Todėl verta pasiruošti nenumatytiems įvykiams, kad niekas neužgožtų linksmo Naujųjų Metų sutikimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE