Pagrindinis > Kitos temos > Kiek laiko užtrunka dantų balinimas gydytojo kabinete?

Kiek laiko užtrunka dantų balinimas gydytojo kabinete?

Ieškote savo dantų balinimo galimybių? Daugelis žmonių šiais laikais ryžtasi balinti dantis, ypač kai sužino, kokia paprasta gali būti dantų balinimo gydytojo kabinete procedūra. Pasak Lietuvos odontologų asociacijos, balinimas kabinete taip pat vadinamas balinimu prie kėdės ir paprastai reikalauja tik vieno apsilankymo biure.

Dantų balinimo specialisto pasirinkimas. Nors manoma, kad dantų balinimo procedūros yra saugios ir veiksmingos, svarbu pasirinkti odontologą, turintį daug patirties atliekant dantų balinimo procedūras. Tai ypač svarbu pacientams, kurie niekada nebalino dantų profesionaliai, nes jie priklauso nuo specialisto nurodymų ir patarimų, kad būtų visiškai patenkinti galutiniu rezultatu. Viskas, ką reikia žinoti apie dantų balinimo procedūras biure. Vienas iš dažnesnių klausimų, kuriuos žmonės užduoda, kai domisi savo dantų balinimu, yra tai, kiek laiko užtrunka profesionalus dantų balinimas kabinete. Atsakymas yra kažkur apie valandą. Tai minimalus laikas, per kurį žmogus gali tikėtis profesionalių balinimo rezultatų, ypač turint omenyje, kad profesionalus balinimas biure gali trukti iki dvejų metų. Pacientams, kuriems reikia papildomo balinimo, visas procesas užtruks apie pusantros valandos.

Kalbant apie tai, kiek ilgai pacientai gali tikėtis profesionalaus dantų balinimo rezultatų, jie gali tikėtis, kad jų šypsenos baltumas išliks nuo šešių mėnesių iki dvejų metų. Kad pacientas tiksliai suprastų, kiek ilgai išliks naujai balta šypsena, jis turės paprašyti savo odontologo asmeninės informacijos apie gydymą. Pacientai, kuriems reikia atlikti balinimo procedūrą prieš kitą suplanuotą balinimo procedūrą biure, jie gali susisiekti su odontologijos biuru, kad susitartų dėl tokio tipo vizito. Pataisymo balinimo paslaugos atliekamos siekiant sugrąžinti šiek tiek paciento dantų baltumo ir toliau džiaugtis balta šypsena iki kito balinimo vizito. Patarimai, kaip balinimo rezultatus išlaikyti ilgiau. Yra keletas dalykų, kuriuos pacientai gali padaryti, kad nauja balta šypsena išliktų kuo ilgiau. Keletas naudingų patarimų: vengti vartoti maistą ir gėrimus, kurie gali dantis dėmėti, nedelsiant valyti dantis arba praskalauti po valgio ar gėrimo, vengti naudoti dantų pastą, kurioje yra švelnių abrazyvinių medžiagų, ir laikytis geros burnos higienos praktikos (pvz., valytis du kartus per dieną, siūlu ir burnos skalavimo skysčiu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE