Pagrindinis > Dėmesio! > „Kinas ant ratų“ grįžta į Marijampolę!

„Kinas ant ratų“ grįžta į Marijampolę!

Prailgęs karantino laikotarpis pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, vis dar negalime džiaugtis dideliais renginiais ir pramogomis. Norintiems pabėgti nuo rutinos, kino mėgėjams siūlome atvykti į „Drive in“ kino seansus!

Prieš metus Marijampolėje įvykęs „Kinas ant ratų“ sulaukė didelio pasisekimo. Į Sasnavos aerodromo salę po atviru dangumi susirinko dešimtys marijampoliečių, išsiilgusių laisvalaikio pramogų ir nuotykių ne tik namuose. Todėl šiemet asociacija „Jaunimas YRA“ kartu su partneriais „Marijampole Camping“ siūlo dar platesnį filmų repertuarą. Jau šį penktadienį, balandžio 30 dieną, vyks keturi kino seansai, kurie patenkins skirtingų filmų žanrų mėgėjų norus!

Filmų vakaras vyks „Drive in“ principu, atsiradusiu dar antrojo pasaulinio karo laikotarpiu. Tai kino platforma, kurioje žiūrovai filmą ekrane stebi iš automobilio. Garsas transliuojamas FM bangomis, kurios užtikrina garso kokybę, nepriklausomai nuo to, kokiu atstumu automobilis nutolęs nuo ekrano. Tai ne tik alternatyva kino teatrų mėgėjams, bet ir pramoga žmonėms, norintiems praskaidrinti kasdienybę, išeiti iš namų, o svarbiausia – dalyvauti renginiuose nepažeidžiant karantino taisyklių.

Organizatoriai neslepia džiaugsmo turėdami galimybę dar kartą įgyvendinti „Kino ant ratų“ idėją ir nekantrauja juo pasidalinti su kiekvienu iš Jūsų.

Renginio vieta – Marijampolės kempingas (Kempingo g. 44, Marijampolė). Filmai rodomi ant didelio LED ekrano. Kino seansai yra mokami. Bilietai platinami Paysera sistemoje. Bilieto kaina – 10 Eur/automobiliui.

Žiūrovai turi galimybę pamatyti net keturis skirtingus filmų seansus:

17.30 val. – animacinis filmas šeimai „Mažasis princas“, bilietai – https://bit.ly/32QecCA

20.00 val. – filmas mėgstantiems pasijuokti „Dėdė, Rokas ir Nida“, bilietai – https://bit.ly/3sVEAWl

22.15 val. – filmas veiksmo fanams „Grenlandija: išlikimas“, bilietai – https://bit.ly/3aLkIij

00.35 val. – nebijantiems siaubo „Saulės kultas“, bilietai – https://bit.ly/3xC4pOT

Svarbu! Būtina laikytis karantino nustatytų sąlygų ir taisyklių:

1. Vienas bilietas galioja vienam automobiliui (ir tik vienam seansui). 

2. Viename automobilyje gali būti vienas šeimos ūkis arba du asmenys (ne vienos šeimos atstovai). Turėkite su savimi asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus! Automobiliai, kuriuose bus nesilaikoma šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

3. Automobiliai pradedami įleisti likus 15–20 minučių iki kino seanso pradžios. Todėl prašome neatvykit per anksti.

4. Siekiant maksimaliai išvengti kontaktų, žiūrovams, atvykusiems į renginio teritoriją išlipti iš automobilio negalima. Išskyrus tuos atvejus, kai kyla sveikatos problemų.

5. Renginys yra viešas ir bus fotografuojamas bei filmuojamas.

6. Filmo garsą bus galima girdėti nurodytomis FM bangomis per automobilio radijo imtuvą ar kitą, pačio žiūrovo turimą įrangą – telefoną, radijo imtuvą.

7. Pasibaigus seansui prašome laikytis parkavimą reguliuojančio darbuotojo nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.

8. Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).

9. Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir kt.

10. Renginio metu draudžiama rūkyti, vartoti alkoholį ir narkotines medžiagas.

11. Filmuoti, fotografuoti, platinti ar viešai skelbti renginio metu ekrane rodomą filmą griežtai draudžiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE