Pagrindinis > Namai > Kokias pakuotes parinkti maisto gaminiams?

Kokias pakuotes parinkti maisto gaminiams?

Maisto gaminiams skirtų pakuočių pasirinkimas yra labai platus. Pasirinkti pakuotę galima atsižvelgiant į tai, koks tai maisto produktas ar gėrimas yra, ir dar labai svarbu, kad pasirinkta pakuotė būtų tinkama sąlyčiui su maistu. 

Pakuotės taip pat gali būti daugkartinės ir vienkartinės, o jų pasirinkimas priklauso nuo to, kokiu tikslu pakuotė bus naudojama – jau pagaminto maisto valgymui, laikymui ar produkcijos pakavimui.

Kokias pakuotes pasirinkti gėrimų pakavimui?

Gėrimams galima rinktis stiklinę, plastikinę tarą, daugiasluoksnę kombinuotą pakuotę arba, priklausomai nuo gėrimo, galima rinktis ir skardinę pakuotę. Šiandien daugybė vartotojų produktus renkasi atsižvelgdami ne tik į pakuotės grožį, bet ir į galimybę ją rūšiuoti, todėl geriausia, kad pakuotės būtų iš perdirbamų medžiagų. Taip prisidėsite tiek prie gamtos išsaugojimo, tiek ir įgysite pranašumą prieš pirkėjus, kuriems aktualus atliekų rūšiavimas.

Kokias pakuotes rinktis sausų, birių produktų pakavimui?

Tokiems produktams pakuoti populiariausios yra įvairaus tipo plastikinės pakuotės. Kaip žinia, šio tipo pakuotės yra plačiausiai naudojamos ir, deja, dėl to aplinkos tarša yra viena didžiausių. Kadangi paprastas plastikas suyra tik per 200-500 metų, labai svarbu rinktis pakuotes iš perdirbamo plastiko ir taip paskatinti šių atliekų rūšiavimą.

Šiuo metu itin didelio populiarumo sulaukia lanksčios pakuotės arba paprasčiau tariant – plastikiniai uždaromi maišeliai. Jie gali būti gaminami su jūsų norima spauda, todėl atrodo itin patraukliai, o maišelis yra labai patogus naudoti. Jie gali būti įvairių dydžių bei išmatavimų, jį galima atidaryti ir vėl pakartotinai uždaryti. Tokia pakuotė užima ženkliai mažiau vietos nei standi, todėl įgyja pranašumą tiek prekybos vietoje, tiek sandėliuojant.

Dar vienas iš šių maišelių pranašumų yra toks, kad į juos galima pakuoti tiek kietus, birius, tiek skystus ar šaldytus produktus. Be to, tokių maišelių gamyba bent dešimtį kartų leidžia sumažinti neigiamą aplinkos poveikį gamtai.

Kokias pakuotes rinktis kepiniams ir kitiems pažeidžiamiems produktams?

Produktams, kurių nėra galimybės pakuoti į maišelius ar lanksčias pakuotes, pavyzdžiui, įvairūs kepiniai, puikiai tinka perdirbama popierinė (kartotinė) pakuotė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE