Pagrindinis > Dėmesio! > Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai ?

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai ?

Kuomet renkamasi automobilio nuomos paslauga, visais rūpesčiais, susijusiais su automobiliu, pasirūpina nuomos kompanija. Klientui belieka naudotis automobiliu savo poreikiams, automobilio plauti ir kitaip tvarkyti po naudojimo nereikia. Atkrenta ir visos problemos dėl automobilio priežiūros, draudimo, nes tai yra automobilio savininko rūpestis. Ir nors priimta automobilį grąžinti su pilnu baku degalų, bet yra galimybė šio reikalavimo nepaisyti, tiesiog vėliau reikia sumokėti už sunaudotus degalus. Ir jei nuosavame automobilyje naudojame papildomą įrangą, kuri padaro kelionę patogesne, saugesne ar suteikia transporto priemonei papildomų funkcijų, tai nuomotame automobilyje galime susikurti tokią pat aplinką pagal savo poreikius.

Automobilinė vaikiška kėdutė. Auginantys vaikus supras, kokia svarbi kelionėse yra vaikiška kėdutė. Visų pirma, ją būtina naudoti dėl saugumo. Kelionė turėtų praeiti sklandžiai, bet jei kažkas nutiktų, reikia būti pasiruošus. Žinoma, būtina neužmiršti tinkamai pritvirtinti kėdutės automobilyje ir uždėti saugos diržus vaikui. Šis priedas naudingas ir dėl patogumo. Specialioje kėdutėje vaikui daug paprasčiau valgyti, miegoti ir tiesiog patogiau keliauti. Na, bet tikriausiai nereikia vardinti visų privalumų. Jums reikės pagal vaiko amžių ar svorį išsirinkti kėdutės dydį ir kėdutę jau rasite išsinuomoto automobilio viduje.

4G interneto modemas. Jei viešite šalyje darbo reikalais arba naudojatės kitos šalies operatorių paslaugomis, tuomet tikriausiai bus aktualus neribotas interneto ryšys. Ši paslauga itin populiari, nes nebūtina naudotis automobiliu tam, kad būtų pasiekiamas wi-fi signalas. Lankydamiesi kaimo turizmo sodyboje ar būdami toli nuo miesto turėsite interneto ryšį automobilyje, tad visad išliksite pasiekiami ir galėsite pasinaudoti interneto teikiamais privalumais. Paslauga naudotis visiškai nesudėtinga. Tiesiog pasirinkite, kad pageidaujate šios paslaugos ir savo automobilyje rasite wi-fi modemą, kurio nereikia krauti, kitaip prižiūrėti, o internetu perduotų duomenų kiekis neribojamas.

GPS navigacija. Dauguma žmonių naudojasi telefone esančia navigacija, kad rastų norimus objektus. Jei lankotės užsienyje, kur interneto ryšys gali būti apmokestintas papildomai, rekomenduojame savo automobilyje turėti specialiai naviguoti pritaikytą įrenginį. Toks įrenginys visus žemėlapius turi savo atmintyje, todėl neteks jaudintis dėl didelių sąskaitų iš telefono operatoriaus. Navigacijos ekranas yra didesnis už daugelio telefonų, o kartu suteikiamas ir laikiklis ant stiklo ir kroviklis, todėl daugiau niekuo rūpintis atskirai nereikės, tiesiog nustatote kelionės tikslą ir kelionė prasideda.

Padarykite savo kelionę visiškai patogia ir pasirūpinkite saugumu. Smagu, kai iš kelionės lieka tik geri prisiminimai, o verslo kelionė praeina sklandžiai. Nuomos kompanijos tai supranta ir pasiruošę patenkinti poreikius. Apsilankykite autobanga.lt ir rasite siūlomus automobilius, o rezervacijos eigoje galėsite pasirinkti reikiamus priedus.

 

3 komentarai(-ų) “Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai ?

 1. papildomos paslaugos patogu, tiek vaikams, tiek žmonėms, kurių darbas neatsiejamas nuo interneto, tikrai patogu wifi automobilyje. o šiaip vienas iš fainiausių dalykų, kad auto gali pasiimti nuo ten, kur patogu, pvz sitandgo.lt teikia paslaugą, kad gali pasiimti automobilį nuo oro uosto. super gerai, kai atkeliauji ir neturi būti priklausomas nuo kitų..

 2. Hi,
   I’m looking for the finest blog to post one of my client’s articles. During my search, I came across your blog. Well, I found that the posts on your blogs are quite edifying and admirable to read.

   So,I’d like to suggest your blog  (   https://madeinvilnius.lt/ )  to my clients.

  Now, I’m reaching out you to ask if you are interested in posting sponsored content on your blog. If so, please devote some time to tell me your thoughts in your busy schedule.

  I hope our post will definitely bring you valuable information to your avid readers.

  I’m eagerly waiting to hear from you soon.

  Thank you,

  Regards                                                                                                                                                                              

 3. Mes planuojame keliauti į Švediją. Ir nenusprendžiame ar keltis išnuomotu automobiliu, ar ten nuvykus ieškoti nuomos. Patogiau žinoma vietoje viską susipakuoti, susikrauti, nes viešėsime savaitę, tad ir daiktų nemažai reikės, juolab keliaujant su vaikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite