Pagrindinis > Namai > Būstas > 5 patarimai perkantiems baldus

5 patarimai perkantiems baldus

Apstatyti svajonių namus – nelengvas darbas. Juk estetika – tik vienas iš komponentų, kurį reikia įvertinti. Taip pat svarbu susipažinti su priežiūros niuansais, labai aktualūs ir komforto kriterijai. Paprastesnis pasirinkimas – kreiptis į dizainerius, kurie ne tik padės suprojektuoti svajonių namus, tačiau taip pat ir pasirūpins, kad jie būtų praktiški, lengvai prižiūrimi.

Visgi, ne visai gali sau leisti kreiptis į dizainerį, tad tokiu atveju tenka pačiam galvoti – kas, kaip ir kur. Jeigu ieškote kokybiškų baldų – “Deinavos baldai” yra labai puikus pasirinkimas. Prekybos vietą jau radote, tad antras žingsnis – kriterijai, kuriuos naudinga įvertinti ieškant labiausiai Jums tinkamų baldų.

1. Pirmiausia – idėja galvoje

Didelė klaida – skubėjimas pirkti baldus. Peržiūrint pasiūlymus internete daugeliui susisuka galva nuo pasiūlos, atrodo, kad norisi visko. Deja, viskas tikrai nėra gerai, juolab, per didelis baldų kiekis yra toks pat blogas pasirinkimas kaip ir per mažas. Kaip išspręsti šią problemą? Nusipiešti planą. Jeigu nemokatme naudotis specialiomis kompiuterinėmis programomis – puiki alternatyva paprasčiausias popieriaus lapas su pieštuku. Susidėliokite baldus į vietas, apsižiūrėkite, kaip viskas atrodys. Pirkdami baldus sekite sąrašą, nesimaišykite, per daug kardinaliai neleiskite sukurtų idėjų.

2. Skaitykite kitų žmonių patirtis

Nors daugelis dažniausiai mokosi iš savo klaidų, tačiau kitų patirtys taip pat visada labai naudingos. Paprasčiausiai skaitykite kitų žmonių forumuose paliktus komentarus ir pasimokydami iš jų klaidų rinkitės tinkamiausius baldus. Kol vieni džiaugiasi matiniais virtuvės baldais, kiti juos peikia. Kol vieni vertina eko odą, kiti teigia, kad jos priežiūra labai sudėtinga. Kitų patirtys padės Jums įvertinti savo poreikius ir atidžiau pasirinkti tinkamiausius baldus.

3. Perkant baldus svarbu įvertinti baldų matmenis

Idėja – pirmas žingsnis baldų komplektavimo link. Tačiau antras žingsnis t.y. techniniai rodmenys – taip pat labai svarbūs. Taigi, brėždami anksčiau minėtus brėžinius nepamirškite apskaičiuoti – kiek vietos kokiam baldui yra skirta. Taip pat įvertinkite tai, kad baldai gali būti netaisyklingos formos, juolab, reikia palikti tarpus tarp vienų bei kitų baldų. Susimatuokite ir įsigykite tinkamus. Patogu pirkti internetu, kadangi greta baldų dažniausiai nurodomos detalios charakteristikos įskaitant matmenis.

4. Priežiūros niuansai

Įsigijus naujus baldus daugelis labai džiaugiasi  puikia jų išvaizda, tačiau nepagalvoja, kad neprižiūrimi baldai greitai pasikeis. Taigi, ieškodami bet kokio kambario baldų įvertinkite kiek laiko teks skirti priežiūrai ir kokie dirgikliai gali iššaukti dažnesnę baldų priežiūrą. Pavyzdžiui, turintiems gyvūnų bei mažų vaikų reikia lengviau valomų baldų. Tokiu atveju jie atrodys puikiai net ir praėjus ilgiems temas po įsigijimo.

5. Detali informacija apie baldą

Ieškodami baldų ir kai rasite Jums tinkamus – detaliai išanalizuokite charakteristikas, kurios apibrėžia konkretų daiktą. Vėlgi, jos dažniausiai būna pateikiamos internete greta nuotraukų. Jeigu perkate fizinėse prekybos vietose – galima paprašyti pardavėjo techninio baldo paso. Įvertinkite baldo: medžiagą, garantinį laikotarpį, reputaciją, gamintoją, gaminimo metus, priežiūros instrukciją bei kitas svarbias smulkmenas.

Siekiantiems įsigyti funkcionalius ir gražius baldus tikrai nereikia tam skirti labai daug laiko ar būtinai pirkti brangiausius, kad jie tarnautų ilgiausiai. Daugeliu atveju tereikia žinoti esminius niuansus – KAIP ieškoti baldų, kad jie Jums tarnautų.

3 komentarai(-ų) “5 patarimai perkantiems baldus

  1. pirkdami internetu skaitykit atsiliepimus apie baldus ir įmones, būtinai matmenis, pasižiūrėkit ar tikrai tiks jums. netikusius baldus galima grąžinti, bet kad tokio vargo nebūtų, geriau ilgiau užtrukti renkantis.

  2. Pats irgi labai bijojau nepadaryti klaidos keičiant namuose duris, tačiau peržiūrėjau begales variantų, susipažinau su daugeliu kitų žmonių įspūdžiais bei patarimais, radau vietą kurioje kainos ir kokybės santykis labai geras ir tik tada jas pirkau. Pakeitėmė. Išleidome tikrai gerokai mažiau nei planavome. Pirkome puikioje vietoje, kurioje dirbo tikrai šaunūs konsultantai. Esame labai patenkinti

  3. Manau renkantis baldus visada reikėtų pasitikrinti kur jie pigiausi ir kokybiškiausi. Kad nebūtų jokių apgaulių. Pats taip rinkausi, norėjau rasti tuos kurie rinkoje ne naujokai ir su jais nekils jokių problemų ir radau. Paskaičiavęs supratau, kad ir sutaupiau ir esu labai patenkintas baldais ir jų kokybe. Visiem patarčiau panagrinėti, o kai rasite čiupti jautį už ragų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE