Pagrindinis > Kitos temos > Dermatovenerologas moterims – pagalba, kai jos labiausiai reikia

Dermatovenerologas moterims – pagalba, kai jos labiausiai reikia

Lytinės problemos dažniausiai yra vienos iš pačių nemaloniausių, kadangi jos ne tik sukelia įvairius skausmus ir trukdo mėgautis lytiniu aktyvumu, tačiau tuo pačiu dažnai kelia ir psichologines ligas su kuriomis siekiant susitvarkyti dažnai tenka kreiptis į specialistą. Homo Sanus klinikoje dirbantis dermatovenerologas M. Buragas teigia, kad vis daugiau moterų pradeda rūpintis savo sveikata ir į gydytoją kreiptis dar tada, kol problema nėra labai opi. Tuomet dažniausiai ją išspręsti yra paprasčiau, tai nereikalauja daug pastangų, galiausiai, nereikia daug finansų. Daugeliu atveju dermatovenerologas gydo kur kas daugiau ligų nei ginekologas, tad reguliariai lankytis verta pas pirmąjį specalistą.

Net ir tokios ligos, kaip pienligė, kandidozė ar tik pirmieji jų simptomai: niežulys, perštėjimas, gausios išskyros – gali būti lytinės infekcijos požymis, kurių nepagydis ginekologai. Tam būtina kreiptis į dermatovenerologą, kad būtų surastos tikrosios šių simptomų priežastys.

Dermatovenerologas moterims reikalingas dėl labai įvairų sveikatos problemų.

  • Į specialistą labai dažnai kreipiamasi į dėl lytiškai plintančių ligų: gonorėja, sifilis, trichomonozė, chlamidijozė ir kitos ligos, kurios sukelia ne tik fizinį, tačiau ir psichologinį diskomfortą.
  • Ypač dažna problemą – šlapimo takų infekcijos. Cistitas moterims yra labai dažnai pasitaikanti liga. Jeigu jis ūminis – labai svarbu gydyti antibiotikais, kad kartą išgydyta liga daugiau nebegrįžtų. Tuo tarpu lėtiniam gydymui reikia naudoti daugiau metodų. Tik kompleksiškas gydymas garantuos našius rezultatus.
  • Taip pat tikrinamos ir įvairios virusinės ligos. Jas diagnozavus paskiriamas ir gydymas arba profilaktika, pavyzdžiui, tyrimas vėl ŽIV.

Geras gydytojas ne tik suteiks bazinę informaciją, tačiau detaliai paaiškins, kokios priemonės padeda greičiau pasveikti ir kaip išvengti ligos pasikartojimo. Informuojama  apie pačias patikimiausias apsaugos priemones nuo lytiškai plintančių ligų, taip pat, pateikiami patarimai, kurie padeda išvengti reguliariai atsinaujinančio cistito.

Susiradus gerą specialistą galėsite jaustis rami, kad į jį galima kreiptis bet kada, kai tik tenka kęsti skausmus, kai jaučiate diskomfortą, kai norite, kad greičiau pavyktų išspręsti įvairias ligas. Svarbiausia rasti Jums tinkamą specialistą, kad su juo galėtumėte bendradarbiauti visą laiką. Daugiau informacijos apie spacialisto paslaugas ČIA.

Kuo daugiau meilės sau – tuo rečiau ligos Jus kankins.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE