Pagrindinis > Kitos temos > Dantų kapos: gydymas pažangia sistema

Dantų kapos: gydymas pažangia sistema

Dar visai neseniai breketai buvo vienintelė efektyvi dantų tiesinimo priemonė. Bet būtų keista, jei šiais, technologijų ir tobulėjimo laikais, neatsirastų šis tas pažangesnio ir teikiančio kur kas patrauklesnį estetišką vaizdą. Šiandien ortodontijoje sėkmingai taikoma inovatyvi alternatyva breketams – Invisalign kapų sistema, dantų padėties koregavimui pažangiose šalyse Europoje bei JAV sėkmingai naudojama jau senokai.

Kas yra Invisalign kapų sistema?

Tai permatomos, labai plonos išimamos kapos, kurios uždėtos ant dantų tampo kone nematomos – vizualinis vaizdas yra vienas iš kertinių šios sistemos privalumų. Net žvelgiant iš labai arti kapos nepastebimos. Jos efektyviai tiesina dantis, o pačios periodiškai keičiamos naujomis. Keičiant kapas dantų padėtis lėtai koreguojama iki tol, kol pasiekia reikiamą padėtį. Kiekviena kapa gaminama individualiai.

Daugiau informacijos apie tai kas yra ir kaip naudojamos Invisalign kapos rasite čia: https://www.zivile-neverauskiene.lt/ortodontiniai-aparatai/invisalign-kapos

Invisalign kapų privalumai

Vienas didžiausių privalumų, kaip jau minėjome, yra estetinis vaizdas – kapos yra nepastebimos, o ir nejuntamos, todėl nešiodami jas jausitės komfortiškai, nebus jokio svetimkūnio burnoje jausmo.

Kapos ant dantų laikosi tvirtai, bet drauge yra patogiai ir lengvai nuimamos, todėl nekils nesklandumų, kai reikia valytis dantis, pavalgyti.

Tiesinant dantis šiomis kapomis kur kas lengvesnis adaptacinis periodas – beveik nedirginama gleivinė, daug mažiau juntamas dantų skausmas. Didelis privalumas tas, kad keičiant kapas neskauda, priešingai, nei nuimant breketus – ši procedūra daugeliui yra nemaloni.

Prie privalumų būtina paminėti tai, kad gydantis kapomis jas turėsite išsiimti valgydami, o tai reiškia, kad visiškai nereikės apriboti vartojimo mėgiamų maisto produktų, kurių gali tekti atsisakyti gydantis breketais.

Į privalumų sąrašą įtraukiame ir patogumą valantis dantis – kapos išimamos ir dantys valomi įpratai. Lengvesnė priežiūra, palyginti su breketų, suponuoja ir kur kas geresnius individualios burnos higienos rezultatus, mažina karieso bei periodonto ligų tikimybę.

Invisalign kapų sistema efektyviai koreguos dantų padėtį, o Jūs gydymo metu galėsite nevaržomai šypsotis, nes kapos bus nepastebimos.

5 komentarai(-ų) “Dantų kapos: gydymas pažangia sistema

  1. Labai domina plačiau ši tema. Nes ko gero teks koreguoti savo ir vaiko šypseną. Džiugu, jog dabar tam galimybės gerokai platesnės ir technologijų pasirinkimo įvairovė gana plati.

  2. Seniau nelabai rūpindavausi dantimis, kol jie nepradėjo man nešti didelių nemalonumų. Pradėjo skilti, atsirado daug skylių, atsirado dideli skausmai. Daug pinigų reikėjo investuoti, kad juo visus susitvarkyti ir stipriai keisti įpročius. Pats nusipirkau tokią kapą dantims tiesinti. Pradėjau juos valytis kiekvieną dieną po du kart, kaip ir reikia. Naudoju dantų siūla ir skalauju juos. Supratau, kad reguliariai perkant dantų pastą ir jais rūpintantis ilgai tikrai neužtruksiu, o skausmų gali niekada daugiau ir nebebūti. Aišku užtruko kol pripratau visą gyvenima to nedaręs, bet dabar tuo klausimu esu labai laimingas, o ir pastą nuostabią radau kuri man labai tinka ir patinka.

  3. Tikrai negaliu atsistebėti, kiek palengvinimų atneša naujosios technologijos. Breketai atrodo ne kaip, labai matosi. O tokias kapas permatomas užsidėjus rojus, gali ir labai vieši asmenys nešioti ir nekrenta į akis.

  4. Labiausiai patinkantis dalykas – kad jų nesimato, breketai tikrai ne visiems tinka, ne visiems su jais patogu, net šypsotis žmonės nebegali. Odontologija sparčiai žengia į priekį ir tikrai vis naujesnių būdų galima rasti visoms problemoms susitvarkyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE