Pagrindinis > Kitos temos > Greitos paskolos verslui išgelbėjo ne vieną įmonę

Greitos paskolos verslui išgelbėjo ne vieną įmonę

Galima klausti, bet kurio sutikto žmogaus ar jis norėtų turėti savo verslą ir būti nepriklausomas. Daugelis atsakytų tikrai taip. Visi sau tyliai svajoja apie nuosavą veiklą, kuri neštų solidžias pajamas ir užtikrintų trokštamą gyvenimo būdą. Visgi ne visi imasi realizuoti savo potencialą ir tik maža dalis drąsiausių ir labiausiai užsispyrusių ryžtasi kurti verslą.

Verslo pradžios sunkumai

Nusprendus imtis iniciatyvos atsiranda begalės klausimų. Kokio tipo įmonę rinktis, iš kur gauti lėšų, ar tai bus paklausi veikla, kokios ateities perspektyvos ir panašiai. Pasirinkus kai kurio tipo įmones, bus reikalingas įstatinis kapitalas, kuriam neretai pritrūksta lėšų ir nuo pat pradžių verslo planas stringa. Dėl to kreipiamasi į kreditorius, kad greita paskola verslui išspręstų sustojusius reikalus, ir būtų galima judėti pirmyn.

Naujiems verslininkams pasirinkus kurti įmonę be įstatinio kapitalo taip pat reikalingos lėšos, tik jau kitoms veikloms. Džiugu, kad ekonomiškai augančioje Lietuvoje daugėja galimybių skolintis ne tik dideliems verslams, bet ir norintiems juos kurti ar plėsti mažas apimtis turinčias įmones.

Ko reikia norint gauti paskolą ?

Nesvarbu ar jūs esate pradedantysis verslininkas ar jau patyręs, visiems būtina pateikti vienodus dokumentus. Greita paskola verslui išduodama kai visa informacija gaunama iškart ir finansavimo įstaigai nereikia laukti dokumentų papildymo.

Nepriklausomai nuo to ar kreipsitės į banką, uniją ar kitą finansų bendrovę, jums būtinai reikės pateikti turto vertinimo dokumentus (jei tokio yra), metinę ataskaitą už praėjusius metus ir/arba einamuosius. Jei verslas dar nevykdomas, tai gali būti reikalaujamas verslo planas su aiškiai numatytomis finansinėmis reikmėmis.

Daugėja ir bendrovių kurios noriai skolina su mažiau dokumentų ir suteikia itin greitą paskolą, tačiau atitinkamai kyla ir palūkanos bei mažėja skolinama suma ir jos grąžinimo terminas.

Daugiau informacijos: smefinance.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE