Pagrindinis > Regione > Kultūra > Kokius įdomesnius renginius vaikams ir suaugusiems siūlo šalies bibliotekos?

Kokius įdomesnius renginius vaikams ir suaugusiems siūlo šalies bibliotekos?

Kokį vasarinį nuotykį skaitytojams siūlo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka?

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka Saulės laikrodžio kiemelyje jau birželio pradžioje atidarė vasaros skaityklą, kuri veiks visą vasarą. Joje tiek klaipėdiečiai, tiek uostamiesčio svečiai ras ne tik įvairių žanrų knygas, skirtas vaikams ir suaugusiems, bet ir įvairius žurnalus, lauko ir stalo žaidimus.

Vasaros skaitykloje nuolat vyks naujų knygų pristatymai, kūrybiniai ir mokomieji užsiėmimai. Taip pat čia įsikūręs ir žaislų mainų namelis, kuriame galima palikti namuose atsibodusius žaislus, pasikeičiant kitais, kurie patiko.

Liepos mėnesį čia vyks atviri pokalbiai su visuomene, kuriuose bus gvildenamos vaiko įvaikinimo arba jo globos įforminimo temos. Be to, netrūks ir kūrybinių užsiėmimų, skirtų šeimoms. O rugpjūtį čia vyks fotografo M. Čepulio knygos „Metai. Gamtos fotografo dienoraštis“ pristatymas, susitikimas su Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnais, kurie pamokys, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko.

Ką vasarą savo skaitytojams siūlo Skuodo ir Zarasų rajonų viešosios bibliotekos?

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos jaukiame vidiniame kiemelyje birželio 29 dienos vakarą vyks grupės WAKE`N`SEE koncertas. Ši grupė atlieka tik savo kūrybos dainas, kadangi kuria visi jos nariai, nusistovėjusio galutinio muzikinio stiliaus nėra, tačiau muzikuojantys lengvai randa bendrą kalbą.

O Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia jaunimą ir moksleiviją dalyvauti „EKOskaitymo vasara“ programoje, kuri 2024 metų vasarą kviečia skaityti kitaip. Ji baigsis paskutinę vasaros dieną. Programą parengė šios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius.

Jos dėka vaikai daugiau sužino apie gamtą, nes yra kviečiami pabūti joje, nes tada ryšys su ja pasidaro tvirtesnis. Be to bibliotekoje ir jos filialuose ir šalimais esančiuose gamtos kampeliuose bus rengiami nuotaikingi garsiniai skaitymai, suteikiantys dalyviams daug šviesių emocijų.

Šalies bibliotekoms siūloma savo renginių anonsus patikėti apie kultūrinį šalies gyvenimą plačiai informuojančiai interneto platformai: https://pickvibe.lt/, tada apie tai, kas jose vyksta, sužinos kur kas platesnis kultūra besidominčių žmonių būrys, nes šis informacijos šaltinis tarp jų yra labai populiarus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE