Pagrindinis > Naujienos > Koronavirusas, deja, neaplenkė Marijampolės – nustatytas pirmasis COVID-19 ligos atvejis

Koronavirusas, deja, neaplenkė Marijampolės – nustatytas pirmasis COVID-19 ligos atvejis

Marijampolės savivaldybės gyventojui nustatytas COVID-19 ligos teigiamas testas. Šį atvejį toliau nagrinėja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, kurio specialistai atlieka epidemiologinį tyrimą: kur asmuo lankėsi, su kuo kontaktavo ir aiškinasi kitas detales.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda gavęs informaciją apie šią situaciją prašo gyventojų būti supratingais ir labai saugoti save.

„Anksčiau ar vėliau tai turėjo atsitikti, todėl belieka pasidžiaugti, kad mūsų visų pastangomis pavyko atsilaikyti iki 11 karantino dienos. Iš vakar mobiliame patikros punkte atliktų tyrimų vieno marijampoliečio tyrimas buvo teigiamas.
Šiuo metu žmogus informuotas apie tolimesnius jam privalomus veiksmus.

Pirminiais duomenimis asmuo buvo kontaktavęs su sergančiais asmenimis (kontaktas vyko ne Marijampolėje), todėl laikėsi saviizoliacijos reikalavimų. Šiuo metu vykdomas epidemiologinis tyrimas, detalesnė informacija bus vėliau.

Šis atvejis turi dar labiau mus sutelkti ir padėti suprasti, kad grėsmė labai rimta ir labai arti. Pagrindinis ginklas prieš virusą – griežtas izoliavimasis namuose. Nelįskime niekur iš namų jei nėra gyvybiškai svarbu, laikykimės higienos ir švaros rekomendacijų, jeigu einame į lauką užsidėkime pirštines, kaukę arba bent jau šaliką/ skarelę. Drausminkime visus, kurie nesilaiko karantino taisyklių informuokime apie tokius atvejus policiją“, – situaciją komentuoja meras.

Marijampoliečiai, saugokite save – likite namuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE