Pagrindinis > Kitos temos > Korsetas – mažytė moters paslaptis

Korsetas – mažytė moters paslaptis

Nesunku pastebėti, jog visuomenėje itin gajus liekno kūno kultas: modelio figūras turinčios moterys pozuoja fotografams, reklamuoja įvairius produktus, puošia žurnalų viršelius, surenka daugiausia like‘ų, žarstomų komplimentų ir pan. Tačiau ne paslaptis, kad ne visos yra apdovanotos nepriekaištingais kūno linkiais ir vapsvos liemeniu. O tai skatina pasitikėjimo savimi menkimą, diskomfortą, vengimą dėvėti patinkančius drabužius, kartais net sąlygoja nemeilę sau. Tad verta padėkoti moteriškų apatinių gamintojams, sukūrusiems kortesus! Šis drabužėlis efektyviai paslepia netobulumus ir pasitikėjimo savimi stokojančioms moterims prideda jo su kaupu. Stilingas, seksualus korsetas po kūno linijas išryškinančia suknele, plono audinio drabužiais bus mažytė moters paslaptis.

 Korseto funkcionalumas

Moteriški korsetai pasiūti iš tvirto, bet elastingo audinio, todėl jie patikimai suspaudžia ir prilaiko tai, kas yra problematiška, pavyzdžiui, atsikišusį pilvuką, papildomus gramus ant klubų. Su korsetu akimirksniu džiaugsitės kur kas dailesne talija, mažesnėmis kūno formomis, o labiausiai džiugins sumaniai paslėpti trūkumai.

Nors paprastai korseto audinys itin standus, tvirtas ir gana storas, su juo jausitės patogiai. Drabužis netrukdys sėdėti, galėsite laisvai atsitūpti, eiti, vairuoti, šokti ar užsiimti kitomis veiklomis.

Dėvėdama korsetą džiaugsitės savo atvaizdu veidrodyje, galėsite vilkėti drabužius, kurių įprastai nesivilktumėte, nes jie išryškintų pilvuką. Tad jei turite itin dailią plono audinio suknelę, kurią tik ilgesingai nužvelgiate ir vėl kabinate į tolimiausią spintos kampą, įsigykite korsetą ir mėgaukitės savo svajonių drabužiais!

Tiesa, būtina paminėti ne tik estetinę korseto naudą, tačiau ir įtaka moters sveikatai. Teigiama, jog nešiojant korsetą stangrinami pirmo raumenys. Negana to, korsetas neleidžia kūprintis, skatina pasitempti, tad turi teigiamos įtakos ir stovėsenai. O tai, savo ruožtu, net gali padėti sumažinti nugaros skausmus.

 Korsetai: kokį rinktis skirtingoms progoms?

Korsetų įvairovė didžiulė, todėl pasirinkti nėra lengva. El. parduotuvė cupid.lt yra geriausias įrodymas, jog asortimentas neįtikėtinas.

Pirmiausia, bet kuriuo atveju esminis pasirinkimo kriterijus yra dydis. Rinkitės Jūsų dydį atitinkantį korsetą. Per didelis bus prastas pasirinkimas, nes neatliks savo funkcijos, o tikėtis, jog per mažas korsetas suteiks dar geresnį efektą, taip pat neverta, nes tiesiog jausitės nepatogiai, net gali būti sunku kvėpuoti. Todėl tinkamas dydis yra vienas svarbiausių kriterijų.

Jei korsetą nešiosite kasdien, į darbą, po oficialiais drabužiais, rinkitės klasiką, subtilumą, minimalizmą. Tačiau jei ieškote šio to erotiškesnio romantiškam vakarui ar tiesiog norite puošnaus drabužėlio, tuomet pasižvalgykite po stilingų, gražių ir puošybos detalių nestokojančių korsetų gausą. Itin daug simpatijų sulaukia nėrinukais bei skoningais raukiniais dekoruoti korsetai moterims. Ne mažiau populiarūs lengvo, plonyčio, permatomo audinio korsetai, atrodantys ne tik seksualiai, tačiau ir itin elegantiškai. Tiesa, tinklinio audinio korsetai nebus liekninantys, tačiau atrodys įspūdingai. Norint sukurti gundantį įvaizdį itin tiks korsetas su dirželiais, odiniais elementais, atviresnis, neišskiriamas bus korseto ir prisegamų kojinių duetas.

Neretai moterys sutrinka paklaustos, kokios spalvos korseto norėtų, mat visi jie atrodo labai viliojančiai. Jei ieškote universalaus drabužėlio, tiksiančio ir kasdienai, ir romantiškai atmosferai įkaitinti, puikiai tiks juodas. Erotiškam įvaizdžiu labai derės seksualusis raudonas. Subtiliai ir skoningai atrodys baltas ar sodrių spalvų, pavyzdžiui, tamsiai vyšninis, mėlynas ir pan.

 Korsetai moterims atveria kur kas daugiau galimybių, teikia pasitikėjimo savimi, leidžia džiaugtis dailiomis kūno formomis ir, žinoma, suteikia seksualumo. Tad palepinkite save nauju pirkiniu – kiekviena esate to verta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE