Pagrindinis > Regione > Kultūra > Kultūros centro veiklos ir darbuotojų kūrybiškumo karantinas nesustabdė: vyksta užsiėmimai virtualioje erdvėje, ruošiamasi naujiems projektams

Kultūros centro veiklos ir darbuotojų kūrybiškumo karantinas nesustabdė: vyksta užsiėmimai virtualioje erdvėje, ruošiamasi naujiems projektams

⚜️Marijampolės kultūros centro veiklą, kuri buvo nuolat matoma ir girdima, karantinas tik pakeitė, bet kūrybinis procesas ir atsinaujinimo darbai nenutrūko. Kūrybinių darbuotojų ir meno mėgėjų kolektyvų veikla persikėlė į virtualią erdvę: nuotoliniu būdu ruošiamos naujos programos, dalijamasi projektų ir renginių patirtimi, organizuojami virtualūs konkursai ir darbų pristatymai, dalyvaujama mokymuose.

🗣„Džiaugiuosi, kad Kultūros centro darbuotojų susitelkimas, entuziazmas, kūrybiškumas ir atsidavimas savo darbui parodė profesionalumą ir gebėjimą šiuo kultūrai tikrai nelengvu laikotarpiu organizuoti įvairias virtualias veiklas bei užsiėmimus. Ieškoma originalių bei inovatyvių idėjų, kad meno kolektyvų veikla, nors ir virtuali, tačiau būtų matoma. Pagal galimybes tęsiami Kultūros centro infrastruktūros modernizavimo darbai. Vyksta nuotolinis darbas ir pasiruošimas būsimiems projektams, kurie, pasibaigus karantinui, vėl pakvies lankytis renginiuose ir džiugins geromis emocijomis“, – įžvalgomis apie Kultūros centro darbą karantino metu dalinosi mero pavaduotojas Artūras Visockis.

🎼🎭🎩Paskelbtas karantinas įsibėgėjančią 2020 metų Kultūros centro, kaip ir kitų savivaldybės kultūros įstaigų, veiklą kiek sustabdė, bet idėjų, planų, naujų formų paieškų netrūksta, kultūros darbuotojai tiki, kad nepritrūks laiko įgyvendinti planus ir pradžiuginti gražiais renginiais.

Tikimasi, kad nuo gegužės 11-osios gal būt bus pradėta leisti organizuoti ribojamus susibūrimus ir kultūros centrai nors iš dalies galės pradėti vykdyti savo veiklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE