Pagrindinis > Dėmesio! > P. Kriaučiūno viešoji biblioteka atnaujina lankytojų aptarnavimą

P. Kriaučiūno viešoji biblioteka atnaujina lankytojų aptarnavimą

📖📙P. Kriaučiūno viešoji biblioteka atnaujina lankytojų aptarnavimą: bus privaloma laikytis saugumo reikalavimų

📚Nuo balandžio 28 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka praveria duris savo skaitytojams: teiks leidinių išdavimo ir spausdinimo, kopijavimo paslaugas.
📚📌Lankytojai bus aptarnaujami pirmadieniais–penktadieniais: 10.00 val.–13.00 val. ir 14.00 val.–18.00 val.
📌Nuo 13.00 iki 14.00 val. skaitytojai nebus aptarnaujami. Bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai, karantinuojamos grąžintos knygos

📚📞Leidinių užsakymai priimami nuotoliniu būdu, naudojantis bibliotekos elektroniniu katalogu www.marvb.lt/libis arba telefonu: (+370 343) 52 637 (Lankytojų aptarnavimo centras) arba (+370 343) 52 684 (Vaikų ir jaunimo edukacijos centras).

📙Lankytojų aptarnavimo bibliotekoje tvarka:
📌Visų skyrių leidiniai grąžinami tik per knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie pagrindinių bibliotekos durų. Karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami.
📌Skaitytojai į knygų fondą neįleidžiami. Neužsakius leidinių telefonu ar elektroniniame kataloge, kviečiame atvykti į biblioteką ir kreiptis į darbuotoją.

📌Periodinių leidinių skaityklų, viešos interneto prieigos, medijų erdvės, Multicentro paslaugos neteikiamos.

⚠️Skaitytojai įleidžiami tik su apsaugos priemonėmis (apsaugine kauke, respiratoriumi arba kita atitinkama priemone veidui ir pirštinėmis), ribojant lankytojų srautą ir laikantis saugaus 2 m. atstumo. Atvykus į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas.

⚠️Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims vyresniems nei 60 m. amžiaus ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis.

⚠️Karščiuojantys lankytojai arba turį ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami.

👏📚P. Kriaučiūno viešoji bibliotekos darbuotojai dėkoja už kantrybę ir supratingumą bei prašo laikytis nustatytų reikalavimų.

⚠️Bibliotekos lankytojų aptarnavimas organizuojamas vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-04-23 sprendimu Nr. V – 974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE