Pagrindinis > Kitos temos > Kuo hibridas yra pranašesnis už įprastinį automobilį?

Kuo hibridas yra pranašesnis už įprastinį automobilį?

Hibridas yra patogus vien dėl to, kad jis yra varomas ne vienu, o dviem varikliais – elektriniu ir vidaus degimo varikliu. To dėka nedidelius atstumus važiuojant mieste galima įveikti vien naudojant elektros energiją, o išvykus į ilgesnę kelionę užmiestyje pravers degalai. Ten šimtui kilometrų įveikti pakaks keturių litrų benzino.

Kokios BMW įkraunamo hibrido savybės yra vertos dėmesio?

Šio tipo automobilis pasižymi išskirtiniu komfortu ir tikrai yra pritaikytas patiems svarbiausiems poreikiams tenkinti. Įdiegtos naujausios technologijos sudaro sąlygas, naudojantis vien elektriniu varikliu, lengvai įveikti iki septyniasdešimties kilometrų. Šis automobilis naudoja teršalų į aplinką neišmetančią sistemą, todėl kuo puikiausiai tinka važinėti miesto gatvėmis, o išvažiavus už miesto bus galima į darbą paleisti vidaus degimo variklį.

Kokie yra galimi BMW hibridinio automobilio įkrovimo būdai?

Šio hibrido baterija gali būti įkraunama keliais būdais – naudojant namuose esantį elektros lizdą, sieninę įkrovimo stotelę arba viešojo įkrovimo stotelę. Kad automobilio elektrinis variklis galėtų veikti pilnu tempu, tam reikalinga pilnai įkrauta baterija. Su ja įprastai galima nuvažiuoti daugiau nei 65 kilometrus. Be to, vertinant kasdien augančią techninę pažangą, artimiausiu metu elektriniu varikliu įveikiamas atstumas turėtų padidėti, nes automobilių baterijų talpumas ir pajėgumas taip pat didės.

Kokias teigiamas perspektyvas suteikia įkraunamas hibridas?

Ši transporto priemonė yra verta dėmesio dėl plačių jos panaudojimo galimybių. Ji leidžia, naudojantis elektriniu varikliu, smarkiai sumažinti kelionės miesto gatvėmis į darbą ir iš jo išlaidas. Taip pat mažiau degalų bus suvartojama ir savaitgalio kelionėse į užmiestį arba į kaimą pas ten gyvenančius tėvus, giminaičius ar gerus draugus. Be to, hibridinis automobilis tikrai yra patikima investicija, nes jis yra ne tik ekonomiškas, ekologiškas, bet ir ilgaamžis, nes jis suvartoja trečdaliu mažiau degalų nei įprastinė vidaus degimo varikliu varoma transporto priemonė. Ir pats jos išlaikymas bei priežiūra, kainuoja mažiau.

Kokių sąlygų siūloma laikytis, kai važiuojate hibridiniu automobiliu?

Nors pajudant iš vietos ar važiuojant miesto gatvėmis užtenka vien elektrinio variklio įdarbinimo, tačiau automobilio bake turi būti ir degalų, specialistai nepataria pasibaigus degalų atsargoms naudoti vien tik elektros energiją, nes tada būtų pažeista bendra automobilio veikimo sistema. Dėl ypatingų jos savybių taip pat yra siūlomas tiek tolygus pajudėjimas iš vietos, tiek stabdymas. Šio atsargaus elgesio dėka mažiau dėvėsis stabdžių diskai ir padangos.

Komentaras “Kuo hibridas yra pranašesnis už įprastinį automobilį?

  1. Reikia nepamiršti, jog tam vidaus degimo varikliui reikalinga lygiai tokia pati priežiūra kaip ir įprastam automobiliui. Ko gero rimti servisai turėtų atsakyti kokiu periodiškumu. Ar reikia taip pat kas 10 tūkst.km. keisti tepalus, filtrus, ar tas atstumas hibridiniams yra nustatomas ilgesnis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE