Pagrindinis > Dėmesio! > Kur dėti kalėdines eglutes?

Kur dėti kalėdines eglutes?

Pasibaigus šventiniam laikotarpiui, ateina laikas atsisveikinti ir su kalėdinėmis eglutėmis. Suprasdama, kad daugiabučių namų gyventojams tinkamai sutvarkyti kalėdines eglutes gali būti sudėtinga, Marijampolės savivaldybės administracija inicijuoja eglučių surinkimo paslaugą iš daugiabučių namų gyventojų.

𝐃𝐚𝐮𝐠𝐢𝐚𝐛𝐮𝐜̌𝐢𝐮̨ 𝐧𝐚𝐦𝐮̨ 𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐭𝐨𝐣𝐚𝐦𝐬:

Nupuoštų eglučių ar eglių šakų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – jos turi būti tvarkingai paliktos aikštelėse šalia bendro naudojimo konteinerių. Nuo sausio 8 d. iki sausio 29 d. iš visų Marijampolės mieste esančių daugiabučių namų atliekų konteinerių aikštelių suneštas eglutes ir eglių šakas surinkinės UAB „Ecoservice“.

𝐈𝐧𝐝𝐢𝐯𝐢𝐝𝐮𝐚𝐥𝐢𝐮̨ 𝐧𝐚𝐦𝐮̨ 𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐭𝐨𝐣𝐚𝐦𝐬:

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras primena, kad eglutes, kaip ir visas kitas žaliąsias atliekas, taip pat galima nemokamai priduoti sutvarkyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Vokiečių g. 10, Marijampolėje, arba į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią Uosinės kaime Marijampolės savivaldybėje (prie regioninio sąvartyno).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE