Pagrindinis > Kitos temos > Kur pati mieliausia vieta romantiškai vakarienei?

Kur pati mieliausia vieta romantiškai vakarienei?

Jei pora svajoja apie romantišką vakarienę, tačiau niekaip negali išrinkti pačią tinkamiausią ir mieliausią tam vietą, nesunku jai patarti ir pareikšti, jog nieko negali būti romantiškiau už romantišką vakarienę Palangoje. Juk ne kur kitur, o būtent čia pamilo Kęstutis Birutę, čia nuo Birutės kalno į Baltijos jūrą žvelgė Maironis ir tą vaizdą įamžino eilėse, čia širdingas dainas apie jūrą kūrė Stasys Povilaitis. Tad vakarienė Palangoje jaukioje žvakių šviesoje tikrai būtų pats šauniausias pasirinkimas Valentino dienos proga.

Kuo patrauklūs Palangos restoranai?

Palangos restoranai garsėja ne tik gardžiu maistu, jaukia aplinka ir maloniu aptarnavimu. Šaunu tai, kad šiame kurorte daugumoje restoranų galima girdėti jūros bangų ošimą. Be to, daugumoje jų pateikiami žuvies ir jūros gėrybių patiekalai, o jų asortimentas keičiamas priklausomai nuo metų laikų. Tad juos verta aplankyti tiek vasaros sezono, tiek kitu metų laiku. Restoranai garantuoja ištaigingą poilsį ir maloniai praleistą laiką.

Didžioji dalis Palangos restoranų yra įsikūrę viešbučiuose, tad romantišką vakarienę galima puikiai suderinti su patogia nakvyne. Kaip taisyklė, viešbučių su restoranais teritorijoje viešpatauja graži aplinka, grynas oras, jūros artumas ir visa apimanti ramybė. Pati restoranų virtuvė lankytojams garantuoja tikrai gurmaniškus patiekalus, o aptarnaujantis personalas – nuoširdų ir šiltą aptarnavimą. Nėra geresnio pasirinkimo už viešnagę kurorte, kuris dovanoja šaunią progą pabėgti nuo pilkos kasdienybės ir pabūti žavios gamtos prieglobstyje.

Kurie kurorto restoranai galėtų pritraukti ramybės išsiilgusio romantiko dėmesį?

Palanga garsėja labai skirtingo stiliaus ir aplinkos restoranais. Vienas jų – „Vila Komoda“ įsikūręs to paties pavadinimo viešbutyje, esančiame Meilės alėjoje. Restoranas įspūdingas ne tik savo gurmaniškų patiekalų meniu, bet ir tuo, jog yra įsikūręs aristokratiškos architektūros pastate, kurį pastatė XIX šimtmečio pabaigoje, užsakius grafui Feliksui Tiškevičiui. Ši vieta tiks tiems romantikams, kuriuos traukia istorija dvelkianti aplinka.

„Restoranas 4“ leidžia pabėgti nuo įprastinio mieste šurmulio į kvapnų ir gaivų pušų pavėsį. Čia pajusite laiko tėkmės sulėtėjimo efektą. Ramybe galėsite mėgautis ir kopų papėdėje įsikūrusiame restorane „Oldman“, čia lankytojus virtuvės meistrai stebina nepakartojamais virtuvės stebuklais. O kas nori dar ramesnės aplinkos, tas ją atras restorane „Nendrinė pastogė“, įsikūrusiame prie pat įvažiavimo nuo plento Klaipėda – Liepoja į Šventąja kelio. Jame rūpinamasi, kad kiekvienam lankytojui čia būtų gera, jauku ir malonu mėgautis į stalą patiekiamais pačiais gardžiausiais pasaulio valgiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE