Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečia žavioji ir nuotaikingoji „Čigonų karalaitė“!

Kviečia žavioji ir nuotaikingoji „Čigonų karalaitė“!

Jeigu ilgais žiemos vakarais jus apims liūdesys, aplankykite  nuotaikingą koncertą „Čigonų karalaitė“, kuris vyks vasario 8 d. 17.00 val. Marijampolės kultūros centre. Tai dainos, šokio ir muzikos šou apie  meilę, sužibusią tarp dviejų  degančių širdžių, kuriame apjungti gražiausi visų pamėgti kūriniai.

Koncerto metu savo kerais žiūrovus užburs žavingoji  dainininkė Anna Dribas (Ispanija), kuri jau yra žinoma Lietuvos publikai kaip miuziklo „Baltijos Carmen“ pagrindinio vaidmens atlikėja, specialiai šiems renginiams išmokusi lietuvių kalbą. Jai talkins tarptautinių konkursų laureatas Laimonas Bendaravičius, kuris savo profesionalumu yra jau ne kartą pakerėjęs Lietuvos publiką. Taip pat  uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingosios šokėjos: Lalita Čihradze (Gruzija), Margarita Kamjaka (Ukraina), Kotryna Ostrovska ir Juliana Maske (Latvija)  bei gitaros virtuozas  Agry Rich (Airija).

Šį tarptautinį projektą sukūrė prodiuseris, žinomas dainų autorius ir atlikėjas, gyva grupės „Hiperbolė“ legenda – Viktoras Prapras. Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 40 komplektų sceninių rūbų bei spalvinga scenografija. Būtinai aplankykite šį nuostabų  reginį, nes žiūrovai Lenkijoje, Estijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir Lietuvoje kaskart stovėdami  išlydėdavo atlikėjus audringomis ovacijomis po kiekvieno jų pasirodymo. Gerą nuotaiką  Jums garantuojame !   

Papildoma informacija:

http://www.muzikosturas.lt/galerija.html   

https://www.facebook.com/cigonu.karalaite/

 Bilietų platinimas: Marijampolės kultūros centro kasoje

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1
                                                                                                                                                                                       

                  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE