Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame į diskusiją apie Europos Sąjungą su marijampoliečiais

Kviečiame į diskusiją apie Europos Sąjungą su marijampoliečiais

 

Rugsėjo 13 dieną, 17.30 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija, kartu su Europe Direct Marijampolė informacijos centru ir Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje,  Marijampolės miesto gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Europa klausosi Marijampolės gyventojų“. Diskusija vyks Marijampolėje, viešbutyje „Mercure“, adresu J. Basanavičiaus a. 8.

Į marijampoliečiams kylančius klausimus atsakys bei jiems rūpimomis temomis diskutuos Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Mindaugas Jurkynas, UAB „Mantinga“ vadovas, Marijampolės garbės pilietis Klemencas Agentas, Žemės ūkio viceministras Venantas Griciūnas.

Diskusijoje bus nagrinėjama, kodėl, remiantis visuomenės nuomonės apklausų duomenimis, iš visų europiečių, lietuviai bene palankiausiai vertina Europos Sąjungą, tačiau vyrauja požiūris, kad Lietuvos balsas yra negirdimas ir ji neturi įtakos Europos Sąjungoje priimamiems sprendimams. Diskusijos metu marijampoliečiai turės progą išsakyti savo mintis, pastebėjimus, vizijas dėl Europos Sąjungos ateities bei Marijampolės vaidmens joje.

Diskusija  „Europa klausosi Marijampolės gyventojų“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi.

 

Komentaras “Kviečiame į diskusiją apie Europos Sąjungą su marijampoliečiais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE