Pagrindinis > Dėmesio! > Laida „Marijampoliečiai.lt“ pradeda trečiąjį sezoną

Laida „Marijampoliečiai.lt“ pradeda trečiąjį sezoną

 

Jaunimo laida „Marijampoliečiai.lt“ pradeda skaičiuoti jau trečiuosius veiklos metus. Naują sezoną komanda pradeda atsinaujinusi. Laidą ves vaikinai, Marijampolėje gerai žinomi visuomenės aktyvistai Martynas Andriukevičius ir Ričardas Bagdanavičius. Prie reporterių, operatorių ir montuotojų grupės prisijungė ir daugiau jaunų žmonių, kurie ne tik tobulėja rengdami laidas, bet ir kuria bei įgyvendina įvairias asociacijos „Marijampoliečiai“ iniciatyvas.

„Laida „Marijampoliečiai.lt“ kaip visuomet dinamiška, gyva ir miestą atskleidžia jauno žmogaus akimis. Jeigu komanda nusprendžia dalyvauti senjorų renginyje, tai ieško jaunatviško požiūrio, jeigu verslo idėjos pristatyme, reportažu ragina ir kitus jaunus žmones imtis iniciatyvos. Pagrindiniais laidos uždaviniais ir laikome sąmoningo, motyvuoto, pilietiško jaunimo ugdymą ir pozityvaus marijampoliečių požiūrio į mūsų miestą formavimą“, – sako asociacijos „Marijampoliečiai“ vadovė Vaida Kelerytė.

Pasak asociacijos vadovės V. Kelerytės, laida yra unikali jaunimo iniciatyva Lietuvoje, išugdžiusi ne vieną talentingą jauną žmogų. Organizacijos užuomazgos prasidėjo informaciniame portale www.marijampolieciai.lt, vėliau entuziastai pradėjo kurti laidą, o prieš metus ši komanda tapo  asociacija „Marijampoliečiai“ ir per dvylika mėnesių įgyvendino didžiausias iki šiol buvusias iniciatyvas mieste.

Kovo 11-ąją komanda organizavo visų kitų jaunimo organizacijų sąšauką pasveikinti Laisvei, sukūrė vaizdo klipą „Happy from Marijampolė“, jį peržiūrėjo maždaug 50 tūkst. žmonių. Marijampolės miesto dienų metu organizacija surengė didžiausią iki šiol šiame mieste buvusį bėgimą, liepos mėnesį kartu su savivaldybe suorganizavo Tautiškos giesmės giedojimo akciją, o visą vasarą miestiečiai rinkosi į Poezijos parke asociacijos organizuojamus renginius „Parkas gyvai“ po atviru dangumi.

Pirmąją naujojo sezono laidą žiūrovai pamatys jau šį ketvirtadienį, spalio 13 dieną 20.30 val. per Marijampolės televiziją. Turite idėjų, pasiūlymų laidos turiniui? Susisiekite su komandos kūrybine grupe elektroniniu paštu tvjaunimolaida@gmail.com arba socialiniame tinkle Facebook: „Laida marijampoliečiai.lt“. Komandai svarbi jūsų nuomonė, tad kviečiame visus marijampoliečius drąsiai ir aktyviai siūlyti temas laidai. Informaciją apie laidą ir miesto naujienas galite rasti portale www.marijampolieciai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE