Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Žadėjo melstis už pareigūnus

Žadėjo melstis už pareigūnus

Į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (Marijampolės aps. VPK) pirmadienio rytą atėjo marijampolietė Magdelena Kazimiera Senkiūtė. Moteris pasakojo apie, jos žodžiais tariant, nuoširdžiausiai ir profesionaliausiai dirbusius pareigūnus.

Į policiją M. K. Senkiūtė kreipėsi sekmadienį, pasigedusi  dviejų piniginių, kuriose buvo asmens dokumentai, banko kortelės ir PIN kodai, pinigai. Policijos pareigūnai (kaip išsiaiškinome, tai buvo patruliai Mindaugas Žemaitis ir Juozas Ulevičius) atvyko, apžiūrėjo, ar nėra įsibrovimo požymių. Jie pasirūpino, kad būtų užblokuota banko kortelė.  Neilgai trukus moteris vėl sulaukė tų pačių pareigūnų – jie patikino, kad banko kortelė saugi, pasiteiravo, ar neatsirado dingusios piniginės. Tačiau ji jau turėjo gerą žinią – atidžiai dar kartą apžiūrėjusi namus, abi pinigines ji rado užkritusias už virtuvės baldų.

Garbaus amžiaus moteris savo turbūt pirmąjį susidūrimą su policijos pareigūnais prisimena kaip su tikrais angelais sargais – tokio dėmesingumo, gerumo ji, sakė, net nebūtų galėjusi tikėtis. Prašė perduoti jos asmeninę padėką pareigūnams, o pati žadėjusi melstis, kad jiems viskas sektųsi, kad būtų sveiki ir puoselėtų savo gerumą, kurį jai teko patirti iš šių šaunių policininkų.

Marijampolės aps. VPK informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE