Pagrindinis > Dėmesio! > Liepos 8-ąją – jaunųjų atlikėjų festivalio „Karvelėli mėlynasai“ atidarymo koncertas

Liepos 8-ąją – jaunųjų atlikėjų festivalio „Karvelėli mėlynasai“ atidarymo koncertas

Jau trečius metus Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centras-muziejus  liepos–rugpjūčio mėnesį kviečia visus į jaunųjų atlikėjų festivalį „Karvelėli mėlynasai“. Šiais metais Jūsų laukia penki svajingo šokio, įspūdingų melodijų ir nepamirštamų emocijų vakarai. Jaunųjų atlikėjų festivalį globoja mūsų kraštietis, vienas garsiausių Lietuvos operos solistų Edgaras Montvidas. Prie romantiškųjų Paežerių dvaro rūmų skambės vardai, kuriuos rekomenduojama įsiminti, nes po keleto metų juos gal matysime ir pasaulinėse scenose.

Liepos 8-ąją  vyksiančiame festivalio atidarymo koncerte duetas  „BassGliss“ pristatys programą „BassGliss dedikacija Sūduvos kraštui“, skirtą  Sūduvos metams.

Arfos ir bosinio trombono duetas „BassGliss“, susikūręs prieš ketverius metus, yra  unikalus ir išskirtinis savo sudėtimi ir garsų spalvomis. Šie du instrumentai vieninteliai iš visų kitų gali pagroti glisando (greitą garsų seką aukštyn arba žemyn) – tai atsispindi ir ansamblio pavadinime. Atlikėjai yra savo srities profesionalai dirbantys žinomuose orkestruose. „BassGliss“ rengia koncertus, groja privačiuose renginiuose, dalyvauja festivaliuose.

Saulius Karka (trombonas) ir Viktorija Smailytė (arfa)

Viktorija Smailytė (arfa)

Viktorija Smailytė yra profesionali arfininkė. Muzikuoti pradėjo jau darželyje, vėliau mokėsi muzikos mokykloje, toliau tęsė studijas konservatorijoje ir muzikos akademijoje. Muzika ją lydi nuo mažumės, jau būdama penkerių metų pradėjo lankyti chorą. Įsimintiniausia muzikiniame kelyje – tai projektas „New Music Incubator“, „BassGliss“ koncertas Zarasuose, taip pat koncertai su D. Chvorostovskiu ir Kauno miesto simfoniniu orkestru. Viktorijos patys mylimiausi kūriniai –  G.F. Hendelio koncertas arfai ir orkestrui, K. Debussy „Mergaitė linų spalvos plaukais“, Beyonce „Halo“.

Saulius Karka (trombonas)

Trombonininkas Saulius Karka užaugo apsuptas dainų, muzikuoja nuo 12 metų. Savo muzikos kelią pradėjo Kybartų pučiamųjų instrumentų orkestre su maestro Antanu Dziegoraičiu. Šiuo metu groja Kauno miesto simfoniniame ir Kauno valstybinio muzikinio teatro orkestruose. Įsimintiniausias įvykis muzikiniame kelyje buvo koncertai Europoje su D. Chvorostovskiu ir Kauno miesto simfoniniu orkestru. Įdomu tai, kad jis yra ir nacionalinės kategorijos futbolo teisėjas, puikiai suderinantis muziką ir sportą.

Deimantė Varnagirytė (kornetas)

Deimantė Varnagirytė (kornetas)

Jaunajai kybartietei noras dainuoti kilo žiūrint į pasaulio muzikos žvaigždes. Pačios Deimantės muzikinė karjera prasidėjo vos septynerių metų. Rimtuoju muzikos keliu pradėjo eiti lankydama orkestrą ir muzikos mokyklą. Mergina net laisvalaikiu apsupta muzikos: groja pianinu ir dainuoja. Deimantės mylimiausia grupė – elektroninės muzikos duetas iš Paryžiaus „Daft Punk“. Įsimintiniausi įspūdžiai muzikiniame kelyje buvo pirmoji Dainų šventė su orkestru ir pirmoji „Dainų dainelė“, nes pirmą kartą teko galimybė padainuoti tiesioginiame eteryje ir pabendrauti su įžymiais žmonėmis.

Kasparas Galeckas (eufonija)

Kasparas Galeckas (eufonija)

Jaunasis muzikantas talentą paveldėjo iš savo mamos, kuri yra labai muzikali ir atkakli moteris, nes jos dėka atsiskleidė vaikino talentas muzikuoti. Norėdamas žaisti krepšinį, Kasparas privalėjo lankyti chorą, tokios buvo mamos sąlygos. Įsimintiniausias koncertas –  Kasparui buvo Dainų šventė 2016 metais, nes, kaip jis sako, tuo metu buvo labai jaunas ir viskas atrodė labai „krūtai“. Laisvalaikiu atlikėjas groja dūda ir žaidžia krepšinį, įdomus faktas, kad Kasparo batų dydis yra 49. Kaip pats Kasparas sako, pagrindiniai gero atlikėjo bruožai: būti savimi pasitikinčiu, nepriekaištingai išpildyti galimybes atliekant kūrinius ir mokėti bendrauti su publika.

Liepos 8 d. 18 val. kviečiame visus į festivalio atidarymo koncertą. Koncertas nemokamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE