Pagrindinis > Naujienos > Ar daug Palangoje viešbučių prie pat jūros?

Ar daug Palangoje viešbučių prie pat jūros?

Jei norite įsikurti kurorte idealiomis sąlygomis, jūsų lauks viešbučiai Palangoje prie jūros. Į juos patekti galima, užsisakius poilsinį kuponą internetu. Tokį kuponą galite padovanoti ir kitiems. Jei jums norisi be jokių rūpesčių mėgautis poilsiu pajūrio viešbučiuose, pasitelkite į pagalbą internetinę svetainę beta.lt ir jums bus pasiūlyti geriausi tokio poilsio variantai.

Kokie Palangos viešbučiai yra įsikūrę prie pat jūros?

Netoli nuo jūros Palangoje yra įsikūrę daugybė įvairaus lygio viešbučių. Tarp jų – penkių žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“ , jame svečių laukia paslaugi darbuotojų komanda, SPA paslaugos, galimybė mėgautis unikalia Baltijos jūros pakrantės gamta. Čia apsigyvenusieji tikrai gali jaustis kaip namie. Itin erdvūs kambariai. Šalia jūros yra įsikūrę viešbučiai „Gabija“, Prie parko“, „Palangos vėtra“, „Grand Baltic Dunes… PLIUS“,  „Žilvinas“, “Palangos žuvėdra“ ir kt. Tai vieni didžiausių šio kurorto viešbučių, kuriuose geriausia kambarius rezervuoti iš anksto.

Ką reikėtų žinoti apie viešbučius „Gabija“, „Prie parko“ ir „Palangos vėtra“?

“Gabija“ yra šalia vartų į Birutės parką. Šiame viešbutyje svečiams yra siūlomas poilsis pirčių komplekse su baseinu, yra sūkurinė vonia, galima raumenis išjudinti treniruoklių salėje. Čia tikrai galima pilnavertiškai pailsėti ir ilgam laikui pasikrauti teigiamų emocijų. O trijų žvaigždučių viešbutis „Prie parko“ savo svečiams siūlo vienviečius ir dviviečius kambarius, didesnius šeimyninius kambarius be balkono ir su balkonu, taip pat siūlo apartamentus su trimis ar keturiais miegamaisiais. Visų kambarių interjerai yra skirtingi savo stiliumi ir dizainu.

Tuo tarpu viešbutis „Palangos vėtra“ yra įsikūręs labai patogioje vietoje – tarp Botanikos parko ir Baltijos jūros paplūdimio. Nuo jo iki jūros – vos keturi šimtai metrų. Šis viešbutis tikrai yra labai patogus poilsiavimui su šeima ar nutarusiems čia praleisti dalį savo medaus mėnesio. Dėmesį atkreipia įspūdinga, niekur kitur nematyta viešbučio architektūra, įsimintino stiliaus interjeras ir labai paslaugus personalas. Čia svečiams yra pasiūloma trisdešimt erdvių ir garsėjančių jaukumu kategorijų kambarių, jų laukia elegantiškas restoranas ir plataus masto SPA paslaugos ir kitos puikų poilsį garantuojančios pramogos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE