Pagrindinis > Namai > Būstas > Kokia grindų danga geriausia lauko terasoms?

Kokia grindų danga geriausia lauko terasoms?

Prieš ruošdamiesi įrengti lauko terasą pirmiausiai nuspręskite, kam ją naudosite. Jei ruošiatės ten rengti draugų vakarėlius, giminių susitikimus, tada jums reikės erdvesnės terasos. O jeigu galvojate tik apie ją, kaip apie vietą, kurioje norėsite laiką leisti vienas arba kuklioje, nedidelėje kompanijoje, tada užteks ir nedidukės terasos. Tiek didesnėje, tiek mažesnėje terasoje geriausia grindų danga – tai terasinės plytelės.

Kokių rūšių grindų plytelės yra pačios tinkamiausios terasoms?

Grindų dangai dažniausiai yra naudojamos keraminės arba akmens masės plytelės. Dar žmonės renkasi ir klinkerio arba natūralaus akmens plyteles. Tačiau ne visos plytelės yra tinkamos naudoti lauko sąlygomis. Pavyzdžiui, keraminės plytelės nėra pakankamai atsparios šalčiui, kad jas būtų galima rinktis lauko terasai. Kaip teigia žinovai, pačios tinkamiausios terasos grindims yra akmens masės plytelės, todėl geriausia jas ir rinktis, kad paskui nekiltų kokių nors nesklandumų. Šios rūšies grindų dangos plytelės yra pačios ilgaamžiškiausios tarp kitų rūšių plytelių, skirtų grindų dangai. Be to, jos nebijo šalčių, neįsitraukia drėgmės, todėl tikrai gali ilgiau tarnauti. Akmens masės plytelių esama pačių įvairiausių spalvų, išmatavimų ir formų. Kita vertus, lauko terasose gali būti naudojamos ir klinkerio plytelės.

Kuo yra patrauklios klinkerio plytelės?

Klinkerio plyteles irgi galima laikyti puikiu pasirinkimu lauko terasos grindų dangai. Jos dėl savo fizinių savybių irgi yra priskiriamos prie ilgaamžių. Be to, jų išvaizda yra gana miela akiai. Klinkerio plytelių klijavimas nesudėtingas, nereikalaujantis išskirtinių žinių ir įgūdžių. Jos nėra slidžios, nebijo nei šalčio, nei karščio, nei brūžinimo ar įbrėžimų. Jų priežiūra irgi gana paprasta. Kruopščiai išklotos klinkerio plytelių grindys lauko terasoje teiks džiaugsmą kelis dešimtmečius.

Kaip patogiau įsigyti grindų dangos terasoms plyteles?

Be klinkerio ir akmens masės plytelių dar būna ir kitokių grindų dangų, tinkamų naudoti lauko sąlygomis. Visas jas geriausia pirkti internetu, nes šiuo būdu perkant sugaištama mažiau laiko išvengiama kitokių nepatogumų. Norimą prekę galima įsigyti neišeinant iš namų, o internetinė parduotuvė po apmokėjimo per internetinę bankininkystę garantuoja jos pristatymą pirkėjo nurodytu adresu.

Komentaras “Kokia grindų danga geriausia lauko terasoms?

  1. Man terasa asocijuojasi su mediena, todėl ir grindis rinkausi tik iš terasinių lentų. Kažkodėl net nekilo mintis rinktis plyteles. Žinoma, galbūt plyteles lengviau prižiūrėti, bet norėjosi to pojūčio arčiau gamtos, todėl medis pasirodė tobulas variantas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE