Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje bus steigiama sporto veteranų asociacija

Marijampolėje bus steigiama sporto veteranų asociacija

Šių metų vasario 26 d. taps įsimintina data visiems Marijampolės savivaldybės sporto veteranams. Šią dieną Marijampolės savivaldybės I aukšto salėje susirinkę buvę sportininkai ir treneriai aptarė būsimos sporto veteranų asociacijos kūrimo principus. Asociacijos steigimo iniciatoriai Darius Kemeraitis ir Alvydas Kirkliauskas susirinkusiuosius pakvietė išsakyti nuomonę dėl būsimos organizacijos tikslų.

Vienas iš idėjos autorių, A. Kirkliauskas pastebėjo, kad kituose Lietuvos miestuose sporto veteranus vienijančių organizacijų veikla yra gerokai išplėtota, todėl norėtųsi tokią iniciatyvą įgyvendinti ir Marijampolės krašte: „Pagrindinis tikslas yra suburti sporto veteranus, kad jie galėtų bendrauti ir dalintis prisiminimais. Taip pat sieksime prisidėti prie sporto muziejaus kūrimo, kuris planuojamas daugiafunkcėje arenoje. Žinome, kad senjorai turi sukaupę daug sporto istorijai svarbių apdovanojimų ir kitų eksponatų, todėl imsimės veiksmų, kad visi šie daiktai patektų į būsimo muziejaus fondus, jei to nepadarysime, ateityje gali būti per vėlu. Vienas iš šiandienos susitikimo tikslų – pakviesti prisidėti visų sporto šakų atstovus“.

„Sveikinu visus veteranus susibūrusius į tvirtą bendruomenę. Kartais skubėdami žengti į priekį pamirštame pasinaudoti jau sukaupta patirtimi, todėl visų čia esančių patirtis yra labai vertinga. Linkiu, kad įgyvendintumėte idėją įsteigti asociaciją, kuri taptų svarbia sporto pasaulio dalimi. Dėkoju už puikią iniciatyvą.“, – į sportininkus-veteranus kreipėsi Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Darius Kemeraitis akcentavo, kad jau kuris laikas iš sporto bendruomenės buvo jaučiamas poreikis suburti veteranų asociaciją, todėl ėmėsi iniciatyvos suburti daugiausiai apie sportą išmanančius žmones. Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad veteranų patirtis galėtų būti ypač vertinga įgyvendinant neseniai savivaldybės taryboje patvirtintą savivaldybės sporto strategiją, o pati asociacija tapti patariamuoju balsu formuojant savivaldybės sporto politiką.

Susitikimo dalyvių išrinktai iniciatyvinei grupei, kurią sudaro Darius Kemeraitis, Alvydas Kirliauskas, Stasys Vasylius, Kęstutis Karpavičius, Rimas Kostiuškevičius, Loreta Rutkauskienė, Vytautas Papečkys, Gintautas Janušauskas ir Gintautas Žibūda, pavesta parengti kuriamos asociacijos nuostatų gaires. Iniciatyvinės grupės nariai į pirmąjį posėdį rinksis jau kitą savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE