Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolėje – naujas BMW, „Fiat“ ir „Jeep“ salonas

Marijampolėje – naujas BMW, „Fiat“ ir „Jeep“ salonas

 

Marijampolėje duris atvėrė atnaujintas „Autoforumo“ automobilių centras. Po rekonstrukcijos jame bus prekiaujama ne tik BMW automobiliais, bet ir „Jeep“, „Fiat“ ir „Fiat Professional“ modeliais. Salono atnaujinimas ir plėtra Marijampolėje įgyvendinta po to, kai „Autoforumo“ kontrolinį akcijų paketą įsigijo tarptautinė įmonių grupė „ModusGroup“, Lietuvoje atstovaujanti beveik 20 automobilių prekės ženklų.

„Džiaugiamės, kad dar vienas stambus verslo atstovas – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė atrado Marijampolę. Šis salono atidarymas labai svarbus įvykis tiek bendrovei „Autoforumas“, tiek Marijampolei ir regiono gyventojams. Išplėtus veiklą ne tik atsiras galimybės įsigyti įvairesnių markių automobilių, bet taip pat pagerės klientų aptarnavimas, paslaugų kokybė, bus kuriamos naujos darbo vietos. Marijampolės regionas nuo seno garsėja automobilių verslu, todėl tikime, kad klientų nestigs ir investicijos pasiteisins“, – kalbėjo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda.

„ModusGroup“ yra viena sparčiausiai augančių lietuviško kapitalo tarptautinių įmonių grupių, kuri Lietuvoje atstovauja daug garsių ir populiarių automobilių gamintojų. Matome potencialą plėsti automobilių prekybos ir aptarnavimo veiklą Marijampolėje, nes tai strategiškai svarbus pietvakarių Lietuvos taškas, kuriame gyvena ir pro kurį kasdien keliauja tūkstančiai žmonių. Norime sudaryti galimybę vietos gyventojams bei verslui įsigyti ir aptarnauti automobilius patogiau, oficialioje atstovybėje“, – teigia „ModusGroup“ automobilių verslo direktorius Laurynas Sivilevičius.

„Sandoris su „ModusGroup“, grupės patirtis automobilių versle ir investicijos leido išplėsti Gamyklų g. 4 veikiančio „Autoforumo“ centro veiklą ir jame pradėti prekybą Lietuvoje itin populiariais lengvojo ir komercinio „Fiat“ transporto modeliais, taip pat vienintelio tikro džipo – „Jeep“ – markės automobiliais. Čia taip pat atidarėme oficialų šių gamintojų servisą bei kėbulųremontodirbtuves,kuriuose galėsime aptarnauti šių ir kitų markių automobilius“, – sakė „Autoforumo“ direktorius Giedrius Naruševičius.

Atnaujintame automobilių salone po vienu stogu eksponuojami naujausi BMW, „Fiat“ ir „Jeep“ automobiliai. Marijampoliečiai salone jau gali susipažinti su naujausiu BMW 5 modeliu, kuris turi ne tik efektyvesnius variklius ir dailesnį dizainą, bet ir pasižymi autonominio valdymo funkcijomis. Eksponuojamame „Jeep“ asortimente – pravažumo savybėmis išsiskiriantys „JeepGrandCherokee“ ir „JeepRenegade“.

Pasak G. Naruševičiaus, vietos verslo įmonėms itin aktualu, kad Marijampolėje atsiranda oficialus „Fiat“ salonas ir aptarnavimo centras. „Šio gamintojo modeliai yra mėgstami Lietuvos verslo dėl savo efektyvumo. Pavyzdžiui, populiariausias lengvojo komercinio transporto modelis yra „Fiat Ducato“. Jis itin talpus, turi daug modernios įrangos ir tuo pačiu – taupius variklius, tad jo eksploatacijos kaina yra bene žemiausia, o verslui tai labai aktualu, – aiškino G. Naruševičius. – Populiarūs tarp įmonių ir lengvieji „Fiat Tipo“ modeliai, kurie yra racionalūs, leidžia už nedidelę kainą džiaugtis nauju automobiliu su garantija, todėl jau išpopuliarėjo Lietuvos verslo segmente.“

„Autoforumo“ salone bus prekiaujama ne tik naujais, bet ir apynaujais automobiliais, kuriems bus suteikiama gamintojo ar atstovybės garantija. Naujieji akcininkai daug investavo ir į serviso paslaugų kokybę – meistrai išklausė techninius mokymus, jiems suteikta sertifikuota įranga. Tai leis užtikrinti gamintojų reikalavimus atitinkantį BMW, „Fiat“, „Fiat Professional“ ir „Jeep“ automobilių aptarnavimą.

Bendrovė „Autoforumas“ Marijampolėje įkurta 1999 m. ir nuo to laiko bendradarbiavo su „ModusGroup“ – veikė kaip autorizuotas BMW automobilių salonas ir techninio aptarnavimo centras. Bendrovėje dirba 21 darbuotojas.

„ModusGroup“ yra tarptautinė įmonių grupė, vykdanti veiklą automobilių verslo, paslaugų, atsinaujinančios energetikos ir nekilnojamojo turto srityse. Bendrovė yra oficiali beveik 20-ties automobilių prekės ženklų atstovė Lietuvoje, tarp jų – BMW, „Mini“, „Porsche“, „Fiat“, „Alfa Romeo“, „Jeep“, „Maserati“ ir kitų.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE