Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje nušvito Kalėdų eglė

Marijampolėje nušvito Kalėdų eglė

Kasmet marijampoliečiai džiaugiasi viena už kitą gražesnėmis kalėdinėmis eglėmis, šie metai – ne išimtis. Beveik 19 metrų pasakiško grožio eglė viduje slepianti romantišką erdvę ir kalėdinį paštą, pasipuošusi romantiškomis spalvą keičiančiomis stygomis ir vėl nepaliko abejingų.

Marijampolė Kalėdas švenčia romantiškai – tokiu šūkiu Sūduvos sostinė kviečia pasitikti gražiausias metų šventes. Šiandien Marijampolė ir vėl įrodė, kad moka švęsti ir surengė išties įspūdingą Kalėdinės eglės įžiebimo šventę.

Puikią nuotaiką dovanojo personažas Pakalikas, kuris buvo tapęs šventės vedėju, vaikų chorų „Vyturėlis“ ir „Kotita“ pasirodymai, gaisrininkų iš kamino išvaduotas Kalėdų senelis, kvapą gniaužiantis lazerių ir muzikos šou bei dangų nuspalvinę įspūdingi fejerverkai. Netrūko ir pramogų vaikams – mažieji galėjo suptis kalėdinėse karuselėse ar kartu su tėvais leistis į kelionę Kalėdobusu. Nuo pat ryto centrinėje aikštėje apsilankyti kvietė kalėdinė mugė.

„Su šios įspūdingos Kalėdų eglės nušvitimu prasideda gražiausių metų švenčių laukimas. Marijampoliečiai moka švęsti ir dalytis šventine nuotaika – tai įrodote jūs, mielieji, taip gausiai susirinkę į šią šventę. Džiaugiuosi, kad šis įspūdingas renginys yra tik Romantiškų Kalėdų pradžia ir mūsų visų dar laukia susitikimai su Kalėdų seneliu, šventinės edukacijos, fotosesijos, ledo skulptūros, romantiškoji eglučių alėja, vaikų vežimėlių kalėdinis puošimas ir daug kitų puikią nuotaiką dovanojančių atrakcijų“, – kalbėjo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Aplankykite nuostabiąją Kalėdų eglę, kuri šiemet kviečia išbandyti savo interaktyvias atrakcijas – besikeičiančią muziką ir spalvas. Fotografuokitės, kelkite nuotraukas į Instagramą su grotažyme RomantiskosKaledos ir čia pat atsispausdinkite nuotrauką, kuri liks romantiškų Kalėdų Marijampolėje prisiminimui.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE