Pagrindinis > Kitos temos > Originalios dovanų idėjos tėvams

Originalios dovanų idėjos tėvams

Artėjant gražiausioms šventėms, visuomet daug dėmesio skiriame dovanų paieškoms. Brangiausius šeimos narius norisi pradžiuginti labiausiai, todėl dovanas tėvams renkame itin atsakingai. Visgi, per daugybę metų dovanų idėjų sąrašas ženkliai sutrumpėja, tačiau vis vien norisi jiems išrinkti ką nors prasmingo ir originalaus. Tokių dovanų galima rasti net ir tose kategorijose, kurių tikrai nesinorėtų vadinti originaliomis. Visgi susipažinę su žemiau pateiktomis idėjomis, turėtumėte pakeisti savo nuomonę.

Reikmenys namams

Tėvams, kurie daugiausiai laiko leidžia namuose, turėtų patikti jų puoselėjimui skirtos dovanos, tačiau net ir jos gali būti įdomios ir originalios. Pavyzdžiui, galite jiems išrinkti smagiais užrašais papuoštus rankšluosčius ar jaukiems vakarams skirtas kalėdines kojines. Labai originalių variantų galima rasti tarp dekoratyvinių pagalvėlių ir jų užvalkalų. O jeigu norisi, kad dovana turėtų didesnę praktinę vertę, pagalvokite apie kvapų difuzorių. Tokie prietaisai pasižymi išskirtiniu dizainu, o eksperimentuojant su skirtingais aromatais, namuose galima plėtoti vis kitokią atmosferą – tokia galimybė tėvams turėtų palikti puikų įspūdį.

Dovanos svečių sutikimui

Į tokias dovanas verta atkreipti dėmesį tuomet, jei Jūsų tėvai mėgsta svečius, o jų namuose dažnai vyksta jaukūs (ar net šiek tiek triukšmingi) pasisėdėjimai. Jiems turėtų praversti kokteilių plakimo rinkinys, originaliai atrodančios taurės ar kiti serviravimo reikmenys. Nors tokios dovanos gali pasirodyti nuobodokos, išrinkę įdomesnius atspalvius ar išskirtinius dizainus, tokio įvaizdžio tikrai išvengsite. Kompanijas mėgstantiems tėvams taip pat gali patikti vakarėlių ar stalo žaidimai – kai kuriuos iš jų visi drauge iš karto galėsite išbandyti ir prie šventinio stalo.

Prekės gerai savijautai

Sveikas gyvenimo būdas pastaruoju metu yra itin populiarus – jei juo susidomėjo ir Jūsų tėvai, į tai turėtumėte atsižvelgti ieškodami jiems kalėdinių dovanų. Pavyzdžiui, verta pagalvoti apie išmaniąsias apyrankes ar laikrodžius, kurie padės stebėti ne tik fizinį aktyvumą, bet ir seks pagrindinius sveikatos rodiklius. Jei tėvai neturi savo kiemo, juos turėtų sužavėti išmanusis namų sodas, kuriame jie galės užsiauginti savų prieskonių, salotų ar kitų produktų, kurie užtikrins sveikesnę mitybą. Taip pat galite pagalvoti apie aktyvesniam laisvalaikiui pritaikytas dovanas. Vaikščiojimo lazdos, namų treniruokliai, gimnastikos prekės – tai tik keletas tokių variantų.

Virtuvės įranga

Nors iš šios kategorijos dažnai perkamos dovanos mamai Kalėdų proga, jos lygiai taip pat turėtų patikti gaminančiam ar skaniai pavalgyti mėgstančiam tėčiui. Tiesa, nereikėtų apsiriboti tik standartiniais įrenginiais – kai kurie virtuvės prietaisai gali būti ne mažiau originalūs. Spragėsių, ledų, cukraus vatos gaminimo aparatai, šokolado fontanai, picų keptuvės ir kita panaši įranga tėvus įkvėps naujiems virtuvės atradimams. Tačiau jei visgi ieškosite standartinių prietaisų, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie iš jų dabar gali būti išmanūs – naudodami savo telefonus, juos tėvai galės valdyti nuotoliniu būdu.

Smagios smulkmenos

Kalėdinės dovanos tėčiui ir mamai gali būti linksmos ir visiškai neįpareigojančios. Jei manote, kad jų kasdienybei šiuo metu netrūksta jokių svarbių daiktų ir žinote, kad Jūsų tėvai nestokoja humoro jausmo, galite juos nuoširdžiai prajuokinti pasirinkę originalią dovaną. Ypač mėgstami įvairiais užrašais papuošti marškinėliai ar puodeliai, tačiau taip pat verta apžiūrėti įdomius sieninius laikrodžius, taupykles ir kitus panašius suvenyrus. Nors ne visi iš jų atlieka praktinę funkciją, dėl išskirtinio dizaino juos norėsis laikyti garbingoje namų vietoje.

Tarp visų šių originalių dovanų turėtumėte surasti bent kelias, kurios pradžiugintų Jūsų tėvus. Jei pagalvosite apie jų poreikius ir pomėgius, panašių variantų pavyks surasti ir kur kas daugiau. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE