Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje organizuojamas nemokamas renginys vaikams „Saugaus eismo abėcėlė su „Marijampolės Drift Arena”

Marijampolėje organizuojamas nemokamas renginys vaikams „Saugaus eismo abėcėlė su „Marijampolės Drift Arena”

Artėjančią mokslo metų pabaigą Marijampolės rajono vaikai kviečiami praleisti laiką ne tik aktyviai, bet ir naudingai. Marijampolėje veikiantis sporto kompleksas kviečia visus rajono ir apskrities vaikus į nemokamą renginį „Saugaus eismo abėcėlė su „Marijampolės Drift Arena”, kuris vyks jau birželio 16 d.

Svarbi žinutė vaikams

Kvietime vaikams nurodyta, kad renginio metu mokiniai susipažins su saugaus elgesio keliuose taisyklėmis. Kaip rašoma renginio aprašyme, moksleivių laukia VELO, MOTO ir AUTO taurė, tad visi, turintys teisę važiuoti kokia nors transporto priemone, galės ir patys išbandyti save trasoje. Organizatoriai žada ir iš tiesų įdomių konkursų, žaidimų bei pramogų.

„Norime padovanoti vaikams įdomią ir aktyvią šventę, parodyti jiems, kaip svarbu, kad kelyje visi elgtųsi saugiai, žinotų taisykles. Mokytis galima ir renginio metu. Todėl nusprendėme pakviesti vaikus į drift areną, kurioje parodysime, kad lenktyniauti reikia tik trasoje, o ne gatvėje. Renginyje taip pat kviesime dalyvauti policijos, savivaldos atstovus. Tai bus ne tik vaikams įdomus, bet ir bendruomenę stiprinantis renginys, skleidžiantis svarbią idėją – kiekvienas kelyje turime būti atsakingi, kad galėtume jaustis saugūs“, – sako renginio organizatoriai.

Lenktynininai dalinsis patirtimi

Be to, renginyje vaikams nuo 12 m. bus suteikta galimybė ir patiems atsidurti šalia profesionalaus drift vairuotojo profesionaliame, lenktyniniame bolide. Mokiniai taip pat galės išbandyti  ir  avarinės situacijos automobilį-treniruoklį. „Marijampolės drift arenos“ atstovai moksleiviams žada ir daugiau pramogų: vaikų lauks saldumynai, galimybė apžiūrėti lenktyninius automobilius, pabendrauti su profesionaliais lenktynininkais, lankantis tikroje drift arenoje.

Organizatoriai atskleidžia ir didžiausią renginio staigmeną mokiniams – visi atvykę bus pakviesti dalyvauti žaidime, kuriame vienas mokinys laimės puikų prizą – nešiojamąjį kompiuterį!

Nors dažnai driftas vertinamas kaip chuliganiškas vairavimas, „Marijampolės drift arenos“ atstovai sako, kad saugumas vairuojant – svarbiausias. Todėl komanda ne vienerius metus organizuoja saugaus vairavimo projektą „Saugūs keliai Lietuvoje“, kuris ne vienerius metus vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Čia vairuotojai gali išbandyti savo gebėjimus saugioje aplinkoje. O šiemet drifteriai informaciją apie saugų važiavimą nusprendė skleisti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Mokiniai renginyje ne tik susipažins su saugaus eismo taisyklėmis, bet ir iš pačių lenktynininkų išgirs apie drifto istoriją. Organizatoriai atskleidžia, kad renginio pabaigoje mokinių lauks drift šou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE