Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje pristatomos investicijos Aktyvesnei Lietuvai

Marijampolėje pristatomos investicijos Aktyvesnei Lietuvai

Jau rugsėjo 21-ąją Marijampolėje įvyks nemokamas informacinis renginys „NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS: Aktyvesnei Lietuvai“. Trečiadienį visi marijampoliečiai ir miesto svečiai turės galimybę išbandyti nemokamas pramogas, sudalyvauti išmaniojoje viktorinoje, laimėti puikius prizus, o vakare pasilinksminti Monikos Liu koncerte. Flashmob‘ais garsėjantis miestas tęs savo tradiciją – renginio metu marijampoliečiai kartu su Pauliumi Šinkūnu sušoks vieningą šokį. Finansų ministrė Gintarė Skaistė kartu su Marijampolėje puikiai pažįstamais miestiečiais dalyvaus renginio diskusijoje ir kalbėsis apie aktyvaus regiono kūrimą, kuriame galimybę įsitraukti turėtų visi žmonės.

Artimiausiu metu ne tik Marijampolėje, bet ir kituose Lietuvos regionuose atsiras dar daugiau galimybių įtraukiai ir aktyvesnei Lietuvai kurti. Iš Europos Sąjungos fondų Lietuva gauna 7,5 milijardus eurų piliečių gyvenimo kokybei gerinti.  Iš šių 7,5 milijardų investicijų socialiai atsakingesnei ir aktyvesnei Lietuvai kurti bus skirta 2,3 mlrd. eurų.  Šie pinigai suteiks galimybę visiems žmonėms dar aktyviau įsitraukti į šalies socialinį, kultūrinį gyvenimą bei leis užtikrinti kokybiškas medicinos, švietimo ir kitas viešąsias paslaugas tik didžiuosiuose miestuose, bet ir regionuose. Taip bus skiriamas dėmesys regionų ekonominei plėtrai, naujų mokyklų steigimui, sveikatos apsaugai bei sveikatingumui gerinti.

Rugsėjo 21 dieną Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje vyks nemokamas renginys „NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS: Aktyvesnei Lietuvai“. Renginyje dalyvaus ir finansų ministrė Gintarė Skaistė, kuri ne tik papasakos apie naujas 2021-2027 metų investicijas, bet ir kartu su visiems puikiai pažįstamais miesto gyventojais dalyvaus diskusijoje apie tai, kaip kurti aktyvų miestą ir suteikti galimybes jame būti aktyviems visiems piliečiams. Diskusijoje kartu su ministre dalyvaus ir Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ (MJOTAS) Valdybos narė Saulė Rūtelionytė, Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugijos vadovė Irma Kavaliauskienė bei Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Trečiadienio vakarą marijampoliečius pasitiks renginio vedėjas Vidas Bareikis, vietos gyventojai turės galimybę pasilinksminti nemokamame Monikos Liu koncerte. Renginyje visų Marijampolės gyventojų ir miesto svečių taip pat lauks nemokamos pramogos: dronų lenktynės, išmanioji viktorina su daug puikių prizų, aitvarų dirbtuvės, batutai mažiesiems bei virtualios realybės žaidimai. Marijampolėje metai iš metų rengiami flashmob‘ai, suvienijantys miestiečius. Galimybė tęsti tradiciją bus ir šiame renginyje – sušokti šokį kartu su artimaisiais ir draugais kvies garsus choreografas Paulius Šinkūnas.

„NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS: Aktyvesnei Lietuvai“ yra trečiasis renginių ciklo „NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS“ renginys. Penkiuose šalies miestuose vykstančiuose renginiuose siekiama regiono gyventojus supažindinti su naujomis ES investicijomis bei jų suteikiamomis naudomis regionui. Finansų ministerijos organizuojami renginiai taip pat vyks Telšiuose ir Tauragėje, o pirmieji du jau įvyko Utenoje bei Alytuje. Renginys finansuojamas Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis.

RENGINIO PROGRAMA:

17:00 Renginio pradžia. Renginio vedėjas Vidas Bareikis. Renginio erdvėje galėsi išbandyti pažangiausias pramogas: vyks dronų lenktynės, žaidimai su VR akiniais, lenktynės batutų trasoje, aitvarų gamyba, taip pat turėsi progą su draugais nusifotografuoti foto būdelėje ir sudalyvauti flashmob‘e. Galėsi ne tik papramogauti, bet ir laimėti puikius prizus!

17:35 Marijampoliečių flashmob’as su Pauliumi Šinkūnu.

18:00 Renginio atidarymo ceremonija – finansų ministrės Gintarės Skaistės sveikinimas miestui.

18:15 Išmanioji viktorina. Griebk savo išmanųjį telefoną, atsakyk į klausimus ir laimėk įspūdingus prizus!

18:30 Diskusija „Kaip kurti aktyvų ir gyvą miestą regionuose?“. Diskusijos dalyviai: Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ (MJOTAS) Valdybos narė Saulė Rūtelionytė, Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugijos vadovė Irma Kavaliauskienė, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis bei LR finansų ministrė Gintarė Skaistė.

19:00 Monikos Liu koncertas.

Renginio organizatorius: Finansų ministerija.

Renginio partneriai: Marijampolės savivaldybė, Inovacijų agentūra, Centrinė projektų valdymo agentūra, Aplinkos projektų valdymo agentūra, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/3GFhEBFdg

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE