Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje rengiamos drifto varžybos moterims

Marijampolėje rengiamos drifto varžybos moterims

Jau birželio 18 d. Marijampolėje vyksiančio „Arena Drift CUP“ II etapo metu drifto trasoje varžysis ir moterys. Čia vienu metu vyks ir dar vienas drifto renginys, tačiau skirtas tik dailiosios lyties pilotėms – tai „Baltic Drift Queen CUP“. Tad šią dieną Marijampolėje bus tikrai daug adrenalino ir puikių vaizdų auto sporto mėgėjams.

Du renginiai vienu metu

Abu šonaslydžio renginiai vyks driftui skirtoje „Marijampolės drift arenoje“. Renginio organizatoriai sako nusprendę vieną dieną apjungti du renginius, o tai žada dar daugiau įspūdžių ir dar daugiau įdomių važiavimu trasoje. „Tokį sprendimą priėmėme matydami, kad drfito renginiai pritraukia vis daugiau žiūrovų, o tarp jų ir nemažai moterų bei merginų. Norime, kad renginiai mūsų arenoje būtų dar įdomesni, dar įvairesni. Todėl bandysime pirmą kartą sujungti šias skirtingas varžybas ir manome, kad tai atneš papildomų įspūdžių tiek pilotams, tiek žiūrovams“, – sako varžybų organizatorius Kastytis Alekna.

Jis atskleidžia, kad tai nereiškia, jog moterys pilotės, užsiregistravusios į  „Baltic Drift Queen CUP“ tampa varžybų dalyvėmis „Arena Drift CUP“ II etapo renginyje: „Organizuosime atskirus kvalifikacinius važiavimus tiek vieno, tiek kito renginio dalyviams. Taip pat ir atskirus TOP 16 važiavimus. Bendra bus tik renginio diena ir renginio vieta.“

Pirmas tokio tipo renginys Lietuvoje

„Baltic Drift Queen CUP“ varžybos Lietuvoje šiemet vyks pirmą kartą. Jose dalyvaus tik moterys ir merginos iš Baltijos regiono. „Renginio idėja sulaukė susidomėjimo ir jau 10 piločių planuoja dalyvauti renginyje iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir, žinoma Lietuvos. Daugiau naujienų – netrukus“, – sako organizatoriai.

Tiek „Arena Drift CUP“ pilotai, tiek „Baltic Drift Queen CUP“ pilotės į renginio vietą bus kviečiami atvykti pagal išankstinės registracijos metu paskirtu laiku, arenoje kiekvienas pilotas ar pilotė gaus priskirtą vietą parkavimo zonoje. Tai padės išvengti spūsčių ir chaoso aikštelėje.

Organizatoriai primena, kad „Arena Drit CUP“  renginiai yra itin laukiami pilotų, nes čia dalyvauja visų lygų (STREET, SEMI-PRO, PRO) dalyviai. Todėl šiemet čia pritaikyta „Limited“ padangos taisyklė leis suvienodinti visų pilotų galimybes. Šiuo metu į renginį jau užsiregistravo 21 pilotas, kurie varžysis dėl geriausio drifterio vardo II etape.

Pirmą etapą laimėjo BMW pilotas

Pirmajame taurės etape iš viso trasoje pasirodė 34 drifto pilotai iš skirtingų lygų (STREET, ir SEMI-PRO, ir PRO). Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė Simonas Vilčinskas iš „Voverė Drift Team” komandos, antrasis – Simas Kvietkauskas, trečioje vietoje – Vilnius Laukys iš „Elephant Drift Team”. Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė Simas Kvietkauskas ir Lukas Banevičius. Pirmame etape trys geriausi pilotai ir pasidalijo 500 eurų prizą, skirtą šio etapo geriausiems. Kituose etapuose pasirodę pilotai taip pat varžysis dėl piniginio prizo. Šiemet bendras „Arena Drift CUP“ prizinis fondas siekia 2000 eurų.

„Marijampolės drift arenoje“ – vis daugiau patogumų ne tik pilotams, bet ir žiūrovams. Arenoje šį sezoną jau laukia ir specialiai vaikams įrengta zona. Joje yra smėlio dėžė, poilsio vietos, sūpynės, valgymo zona. „Pastebime, kad labai dažnai į renginius pilotai ir žiūrovai atvyksta su šeimomis. Todėl šiemet sukūrėme zoną patiems mažiausiems. Ji yra toliau nuo trasos ir triukšmo, apsaugota, todėl vaikai su artimaisiais čia gali saugiai leisti laiką net ir vykstant varžyboms“, – sako organizatoriai.

Artėjanti vasaros pradžia bus tikrai karšta ir Marijampolėje. Čia birželio mėnesį laukia net trys drifto  renginiai. Artimiausias drifto renginys „Marijampolės drift arenoje“ – Lietuvos drifto STREET čempionato II etapas, kuris vyks jau birželio 10-11 d. Čia dalyvauti jau užsiregistravo per 60 pilotų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE