Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje savaitgalį šurmuliuos Derliaus šventė

Marijampolėje savaitgalį šurmuliuos Derliaus šventė

 

Marijampolėje per metus vyksta kelios didelės šventės miesto centre – Užgavėnės, Miesto dienos, Derliaus šventė, Kalėdiniai renginiai. Miestiečiai sako mėgstantys tokius masinius renginius, nes čia kiekvienas randa sau veiklos: mažiesiems žaidimai ir užsiėmimai, suaugusiems patinka koncertai ir įvairūs pirkiniai, taip pat tai gera proga susitikti su draugais, pabendrauti.

 „Dideli renginiai mieste smagu, jaučiasi šurmulys, atgyja gatvės ir centrinė miesto aikštė. Visuomet laukiu naujų ir įdomių iniciatyvų per šventes. Per miesto dienas patiko naujovė – Saldžiamiestis“, – sako kalbinta marijampolietė Milda.

 Šiais metais derliaus šventėje laukia įvairūs pasirodymai, šurmuliuos ne tik J. Basanavičiaus aikštė su daugeliu prekybininkų, bet ir Poezijos parkas, kuriame organizacijų prisistatymai, derliaus ekspozicijos, gyvūnų parodos. Visos dienos metu ir vakare koncertuos įvairios grupės ir ansambliai.

 Prekybininkai sakosi metinėms šventėms ruošiantys įvairių pristatymų, naujovių. „Visuomet dalyvaujame didžiuosiuose miesto renginiuose, ne kartą stebinome įvairiais rekordais ir skaniomis staigmenomis, o šiais metais pristatyme maisto rinkos inovacijos – Voilà! produktus ir kviesime miestelėnus juos degustuoti, taip pat rengiame nuotraukų konkursą, kurį jau paskelbėme savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook“, – planus pasakojo „Arvi kalakutai“ rinkodaros vadovė Marija Jasiūnaitė.

 Šventėje laukia ir įdomių bei unikalių atrakcijų, pavydžiui didžiojo Sūduvos šaukšto traukimo varžybos. Derliaus šventė Marijampolė vyks šį šeštadienį, spalio 7 d. 10.00 val. – 19.00 val., centrinėje miesto aikštėje, jos prieigose ir Poezijos parke. Dienos aktrakcijas vainikuos ansamblio „Lietuva“ pasirodymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE