Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje – tarpvalstybinis bokso mačas: Lenkijos ir Lietuvos rinktinių kovos ir labdaringas tikslas

Marijampolėje – tarpvalstybinis bokso mačas: Lenkijos ir Lietuvos rinktinių kovos ir labdaringas tikslas

 

Lapkričio 20 d. 18 val. Marijampolėje tarpvalstybiniame bokso mačo ringe Žaidimų sporto mokykloje (Gamyklų g.1) susikaus Lenkijos ir Lietuvos rinktinių sportininkai.

Tarptautinio turnyro organizatorius ir komandų atstovus, susirinkusius svarbiam tarpvalstybiniam  sportiniam susitikimui, priėmė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojai Irena Lunskienė ir Povilas Isoda, administracijos direktorius Sigitas Valančius.  

Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys sveikindamas tarpvalstybiniame bokso mačo dalyvius ir organizatorius pasidžiaugė, kad įgyvendinant prieš keletą metų Europos bokso lygos idėją Marijampolėje rengiamos pirmosios kovos, kuriose susitinka Lietuvos ir Lenkijos bokso rinktinės.

„Džiaugiamės, kad pavyko pasirengti ir įgyvendinti šių tarptautinių dvikovų organizavimo sumanymą, o pirmąsias dvikovas tarp Lenkijos ir Lietuvos rinktinių pamatys marijampoliečiai. Šią idėją palaiko ir Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos ir kitų šalių bokso federacijos, todėl planuojama vėliau rengti ir kitus tarpvalstybinius mačus skirtinguose miestuose su skirtingų šalių rinktinėmis. Laukiame žiūrovų ir tikimės, kad Lenkijos ir Lietuvos rinktinių kovos patiks žiūrovams. Šis tarptautinio lygio bokso kovų mačas turi ir kilnų tikslą. Norime prisidėti prie labdaringos akcijos, surinkti lėšų ir perduoti mažo berniuko Domo iš Kazlų Rūdos gydymui. Vaikui diagnozuota retinoblastoma – akies vėžys ir nedelsiant reikalingas gydymas užsienyje. Tikimės, kad renginio metu surinksime pakankamai lėšų, kad galėtume prisidėti finansiškai ir suteikti viltį Domui nugalėti vėžį,“ – sakė vienas iš renginio organizatorių Marijampolės apskrities bokso federacijos prezidentas G. Statkevičius.

Susitikime dalyvavęs Lenkijos bokso rinktinės treneris Ludwik Buczynski dėkojo už pakvietimą ir puikų turnyro organizavimą, pabrėždamas, kad tokie susitikimai stiprina skirtingų šalių sportininkų bendradarbiavimą ir skatina draugiškus šalių santykius.

„Tokios tarptautinės varžybos labai reikalingos boksininkams, nes rinktinėms atstovauja geriausi šalių boksininkai ir kiekviena kova su stipriu varžovu duoda daug patirties“, – kaimyninės šalies rinktinės trenerio žodžius papildė Lietuvos bokso rinktinės treneris Vidas Bružas.

Marijampolėje šiame pirmą kartą organizuojamame Lietuvos ir Lenkijos bokso rinktinių susitikime Lietuvos rinktinės gretose ruošiasi kovoti šių metų šalies čempionai Mantas Valavičius (svorio kategorija virš 91 kg), Tadas Tamašauskas (iki 91 kg), Edgaras Skurdelis (iki 60 kg) ir Marius Vyšniauskas (iki 49 kg), vicečempionas Deividas Kliučakas (iki 64 kg), prizininkai Tomas Sinkevičius (iki 75 kg) ir Aleksandras Mironovas (iki 69 kg).

„Linkiu, kad abiejų kaimyninių bokso rinktinių nariai pasiektų puikių rezultatų. Tikiuosi, kad renginys patiks marijampoliečiams, boksininkai pasisems patirties kovose su stipriais varžovais, o Lietuvos ir Lenkijos bokso  rinktinės prisidės prie gerų mūsų šalių tarptautinių santykių puoselėjimo“, – linkėdamas  sėkmės abiejų šalių odinės pirštinės meistrams“, – sakė meras Vidmantas Brazys.

Susitikime taip pat dalyvavo tarptautinio Lietuvos–Lenkijos  rinktinių mačo globėjas – LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, AIBA pasaulinės kategorijos teisėjas Kęstutis Bagdanavičius,

Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE