Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečia savanoriams atviras socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“

Kviečia savanoriams atviras socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“

 

 

Jau metus gyvuojantis ir savo veiklą sparčiai plečiantis socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“ labiausiai atviras jaunimui, linkusiam  save atrasti savanorystėje.

Projekte sukurtos palankios sąlygos atsiskleisti. Jaunimas kviečiamas savanoriauti miestų skyriuose, kuriuose kiekvienas randa veiklos nišą nuo informacinės skrajutės išplatinimo iki renginių organizavimo, veiklos spaudos tarnyboje, vadovavimo miestų skyriams.

Anot Mažeikių skyriaus vadovės Ernestos Šneideraitytės, jai savanorystė – kelrodė žvaigždė jos kelyje per gyvenimą. „Kai buvau pakviesta būti savanore, turiu pripažinti, daug negalvojau, tiesiog atsakiau – ne, tačiau labiau susipažinusi su projekto veikla, svarba, planais Mažeikiuose, supratau – pabandyti galiu, nuo to blogiau nebus. Juk tai unikalus projektas Lietuvoje, per metus, palyginti, pasiekęs nemažai. Ir taip yra tik dėl vadovo įdėtų pastangų, kasdieninio triūso, patirtų nesėkmių, kurios tik dar labiau sustiprino ryžtą judėti toliau – pasiekti daugiau. Šiuo metu tikrai nesigailiu dėl savo sprendimo. Tapau savanore ir tuo džiaugiuosi, galbūt – didžiuojuosi. Kad ir kiek ši veikla atims iš manęs jėgų, tačiau šis projektas to vertas. Ir kiekvienas, kuris to atsisako, mano nuomone, daro klaidą, nes tai puiki galimybė įgyti patirties, žinių, nepaisant, kokio amžiaus grupei priklausai. Tačiau kiekvienas renkasi savo kelią“, – teigė Mažeikių skyriaus vadovė.

Pasak projekto vadovo Mindaugo Jonušo, nepaisant amžiaus  ir kitų skirtumų, kiekvienas yra pašauktas tapti savanoriu, telieka tik atsiliepti į šį kvietimą: „Tad kviečiu atrasti save per veiklas, susirasti naujų draugų,  o dovanojant save kitiems – padaryti pasaulį gražesnį.

Apie projektą

 Prieš metus startavęs socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“ skirtas informuoti jaunimą apie pavojus, tykančius keliaujant pakeleivingu transportu. Unikalaus Lietuvoje socialinio projekto veikla ne tik perspėja jaunimą būti atsargiems, įvardija pagalbos priemones, kilus įtarimui apie nesaugią kelionę, bet ir sudaro patogesnes keliavimo po Lietuvą sąlygas, renkantis visuomeninį transportą.

Socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ savanorių informacija

12270141_1658041487804892_173308551_n

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE