Pagrindinis > Dėmesio! > Socialinė akcija „Apgaubkime gerumu“ kvies pradžiuginti vienišus senelius

Socialinė akcija „Apgaubkime gerumu“ kvies pradžiuginti vienišus senelius

 

Marijampolės skyriaus jaunieji socialdemokratai, tęsdami tradiciją ir norėdami pradžiuginti vienišus pagyvenusius žmones, jau antri metai organizuoja socialinę akciją „Apgaubkime gerumu“, kurios metu visi miesto bičiuliai turi galimybę padovanoti bent dalelę savo gerumo šv. Kūčių rytą pasipuošę plačiomis šypsenomis, gražiais žodžiais, šiltais apkabinimais, o rankoje nešdami saldaus medaus indelį, įdomią knygą, skanios arbatos dėžutę ar kitą mažą prisiminimui skirtą dovanėlę. Akcijos metu planuojama aplankyti 50–70 vienišų Marijampolės sav. gyventojų.

Organizatorių nuomone, svarbiausia, jog dovanos būtų iš širdies, paprastos, nes taip ir yra įprasminamas žmonių gerumas bei supratingumas. Mūsų tikslas – kad kiekvienas aplankytas senolis pasijustų svarbus ir, žinoma, reikalingas.

Bičiuliai, Jūs taip pat galite prisidėti prie šios akcijos. Jau nuo gruodžio 1 dienos, dovanėles galėsite atnešti į LSDJS Marijampolės skyriaus būstinę (Vytauto g. 27) darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

„Tikiu, kad nuoširdus dėmesys, šilta šypsena, apkabinimas, ištartas padrąsinantis žodis ar miela prisiminimo dovanėlė pavers jų dieną ypatinga“, – teigė akcijos koordinatorė Simona Petrauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE