Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 18-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 18-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) spaudos tarnyba.

Marijampolės policijos tyrėjai aiškinasi, dėl ko mirė brandaus amžiaus marijampolietis (g. 1959 m.). Vyras gyveno Pietario gatvėje esančiuose namuose, kur ir mirė gruodžio 18-osios vakarą. Pirminiais duomenimis, išorinių smurto žymių ant vyro kūno neaptikta.

Vilkaviškio rajoną vakar itin liūdnai paženklino mirtinas gaisras. Kai policijai ir ugniagesių tarnybai ankstų rytą, apie šeštą valandą, buvo pranešta apie gyvenamajame name Gižų kaime, Sodo gatvėje, kilusį gaisrą, šis medinis dviejų aukštų namas degė jau atvira liepsna. Name buvo įrengti 4 butai. Gaisras kilo moters (g. 1961 m.) bute. Ugniagesių pastangos namo nebeišgelbėjo – nudegė šiferio stogas, sukrito medinė perdanga, išdegė namo vidus. Apdegė ir buvo sulietas vandeniu visas name buvęs turtas. Po maždaug 5 valandų, gaisrininkams atliekant baigiamuosius darbus, perkasinėjant nuodėgulius, buvo rastas stipriai apdegęs minėtos buto gyventojos kūnas. Įtariama, kad gaisras kilo dėl netvarkingos dujinės viryklės. Ar moters bute buvo įrengtas dūmų detektorius, po gaisro dar negalėta atsakyti.

Vilkaviškio rajono policija vakar užfiksavo ir su kvaišalais susijusį įvykį: apie 15 valandą Adamarinos kaime (Gižų sen.) gyvenančio vyro (g. 1990 m.) namuose buvo rasta galimai narkotinių medžiagų.

Šakių policijos pareigūnai vakar gesino „gaisrus“ šeimose – užfiksuoti du tokie faktai. Visai jau baigiantis gruodžio 18-ajai, likus kelioms minutėms iki vidurnakčio, policininkų pagalbos prireikė Šakiuose, Šaulių gatvėje. Kaip buvo pranešta, prie namo vyras (g. 1993 m.) smurtavo prieš savo žmoną (g. 1995 m.). Atvykę policininkai pasišalinusio įtariamojo jau nerado, tačiau tyrimas pradėtas.

O po trijų valandų Šakių policininkų pagalbos prireikė jau Lekėčių miestelyje. Čia naktį kilo grumtynės tarp dviejų jaunų brolių: peiliu broliui (g. 1998 m.) grasino vyresnysis brolis (g. 1992 m.) ir įdūrė jaunėliui į nugarą. Šeimos narei (g. 1960 m.) bandant atimti peilį, smurtautojas peiliu sužalojo jai rankos pirštą. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Dabar vyras neramiai laukia tyrimo atomazgos.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Dažnas policininkų „vizitas“ pagal skubios pagalbos prašančių gyventojų iškvietimą baigiasi įtariamojo sulaikymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE