Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 17-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 17-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai, kaip praneša Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) spaudos tarnyba.

Jauna Kazlų Rūdos miesto gyventoja (g. 1997 m.) į šio miesto pareigūnus kreipėsi prašydama nustatyti, kas, manytina, naktį išmušė jos automobilio „Renault Espace“ galinį stiklą. Mašina stovėjo kieme Kazlų Rūdoje, Vytauto gatvėje. Pareiškėja teigia patyrusi apie 200 eurų dydžio materialinę žalą. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sugadinimo ar sunaikinimo.

Vilkaviškio rajono policija informavo apie du mirusius vyrus ir aiškinasi šių įvykių detales. Ankstų gruodžio 17-osios rytą, apie pusę aštuonių, Kybartuose, J. Basanavičiaus gatvėje, rastas ant žalios vejos gulintis kybartiečio (g. 1960 m.), Baltijos gatvės gyventojo, kūnas. Pareigūnai teigia, kad ant žmogaus kaktos buvo matyti dvi nedidelės žaizdos, bet kokia šio nelaimėlio mirties priežastis, bus atsakyta vėliau, po išsamių teismo medicinos ekspertų išvadų.

O tos pačios dienos vakarą, tuoj po 18 valandos, irgi Kybartų krašte, bet jau Bajorų kaime (Kybartų sen.), namų valdoje buvo aptiktas vietos gyventojo (g. 1950 m.) kūnas. Pirminiais duomenimis, vyras pasikoręs.

Šakių rajono policija pranešė, kad gruodžio 17-ąją Vilniaus gyventojas (g. 1983 m.) pasiskundė, jog gruodžio 11 dieną, viename interneto skelbimų portale radęs informaciją apie parduodamą metalinį treniruoklį, iškart pervedė 150 eurų pardavėjui ir dar sumokėjo 24,20 euro transportavimo įmonei, kuri turėjo iš Šakių paimti parduodamą treniruoklį. Tačiau pardavėjas, į Šakius atvykus transportavimo įmonei, dingo… Daugiau su juo susisiekti nepavyko. Vilnietis, praradęs 174,20 euro, kreipėsi į policiją ir viliasi sužinoti, kas sukčiavo.

Šakių policininkai gruodžio 17-osios pavakare savo rajone, Giedručių kaime, patruliuodami sustabdė vienos bendrovės automobilį „VW Transporter“. Netrukus nustatyta, kad mašiną vairavo girtas (1,65 promilės alkoholio) Griškabūdžio gyventojas (g. 1975 m.).

O Jurbarko krašto policininkai aiškinasi, ar išties viena Šakių miesto gyventoja (g. 1970 m.) gali būti kalta dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo. Ši moteris, atvykusi į Valstybinės įmonės (VĮ) „Regitra“ Jurbarko padalinį, ketino įregistruoti 2019 metų laidos automobilį „Mercedes Benz“. Bet, patikrinus VĮ duomenų bazėje, nustatyta, kad prieš tris mėnesius šio automobilio registracijos liudijimas yra ieškomas Belgijoje. Įvykis tiriamas.

Policijos archyvo nuotrauka.

Policijos pareigūnai kasdien aktyviai patruliuoja keliuose ir žino, kad girti vairuojantys asmenys – vis dar labai liūdna kasdienybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE