Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 21-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 21-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Marijampolės policijos tyrėjai detaliau aiškinasi, kodėl, įtariama, garbaus amžiaus marijampolietis (g. 1954 m.) praėjusią naktį Marijampolėje, Gėlyno skersgatvio kieme, peiliu sužalojo jaunesnį vyrą (g. 1965 m.). Šis dėl durtinių žaizdų paguldytas į ligoninę, o girtas (1,6 promilės alkoholio kraujyje) įtariamasis uždarytas į areštinę. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

O marijampolietis (g. 1985 m.) kreipėsi policijos pagalbos surasti, kas galėjo pavogti jo piniginę būnant prie daugiabučio namo Marijampolėje, Draugystės gatvėje. Žmogus ten buvo gruodžio 20-osios pavakare, o kad nebeturi piniginės, pastebėjo tik vėlai vakare. Pareiškėjas teigia, kad pradingusioje piniginėje buvo jo asmens dokumentai ir 1960 eurų.

Marijampolės policininkai vakarykštę popietę buvo priversti panaudoti tarnybinį šaunamąjį ginklą „Glock-26“. Tai įvyko kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, ties Svirnaviečių kaimu (Šunskų sen.), kai pareigūnai sulaikė vyro (g. 1978 m.) vairuojamą automobilį „Volvo S80“ ir jame aptiko cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Toje pat vietoje policininkai iškart stabdė ir iš paskos važiavusį automobilį „Audi A6“, bet šio vairuotojas nestojo. Tuomet pareigūnai ir iššovė 7 kartus ginklu „Glock“. Pataikė į sprunkančios audinės dešinės pusės priekinį ratą. Mašina sustojo, o joje policininkai irgi rado tokių pačių kontrabandinių cigarečių. Laimei, per apšaudymą žmonės nenukentėjo. Paskaičiuota, kad abiejų automobilių vežtas „laimikis“ – 57 311 pakelių cigarečių, kurių bendra vertė – apie 203 454 eurus. Kontrabandininkų laukia baudžiamoji atsakomybė.

Vilkaviškio policijoje įregistruotas naujas smurto artimoje aplinkoje atvejis: apie 17 valandą savo namuose Kuosėnų kaime (Bartninkų sen.) moteris (g. 1972 m.) smurtavo prieš gerokai vyresnę moterį (g. 1944 m.). Įtariamoji buvo sulaikyta. (Beje, ir šalies, ir Marijampolės apskrities policija pateikiamų įvykių suvestinėse labai dažnai nenurodo smurtaujančiųjų tokiomis aplinkybėmis giminystės. – „Mūsų savaitė“.)

Vilkaviškio policininkai taip pat pradėjo ir ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti – vakar vakare buvo pranešta, kad Vilkaviškyje, Vilties gatvėje esančiuose namuose, rastas mirusio vyro (g. 1958 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

Taip pat Vilkaviškio policija vėlų vakarą sulaukė pagalbos šauksmo iš Vilkaviškyje, Pilviškių gatvėje, esančių globos namų, nes negrįžo trys globotiniai, išėję iš globos namų prieš dvi dienas. Visi trys – nepilnamečiai: du vaikinai (g. 2004 m.; g. 2005 m.) ir mergina (g. 2003 m.). Buvo pradėta jų paieška.

Dar vienas Vilkaviškio policijos užfiksuotas įvykis yra susijęs su girtais eismo dalyviais. Vakar, apie 19 valandą, Šiaudiniškių kaimo laukuose (Kybartų sen.), šalia griovio, buvo pastebėtas automobilis „Audi A6“. Manoma, kad mašiną vairavo girtas (2,08 promilės alkoholio) vyras (g. 1995 m.). Automobilis iš įvykio vietos buvo išvežtas į saugojimo aikštelę.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE