Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 22-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 22-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Kazlų Rūdos savivaldybėje įvyko eismo nelaimė. Pareigūnams ankstų rytą, prieš šeštą valandą, buvo pranešta, kad Kazlų pirmajame kaime (Kazlų Rūdos sen.) yra į medį atsitrenkęs automobilis „Audi“. Nuvykę policininkai rado ir minėtą automobilį „Audi A6″, ir jauną vyrą (g. 1990 m.) įvykio vietoje. Šis prisipažino vairavęs mašiną, vyras buvo girtas (2,24 promilės alkoholio kraujyje – vidutinis girtumo laipsnis).

Vilkaviškio policininkai irgi užfiksavo girto asmens sukeltą problemą. Vakare, tuoj po 20 valandos, jie buvo iškviesti į Pilviškių miestelį (Pilviškių sen.), kur Stoties gatvėje esančiuose namuose buvo kilęs konfliktas tarp dukros ir motinos. Itin garbaus amžiaus pensininkė (g. 1931 m.), įtariama, patyrė girtos (1,66 promilės alkoholio – vidutinis girtumo laipsnis) savo dukros fizinį smurtą. Nukentėjusioji buvo blaivi. Įtariamoji sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje.

Vilkaviškio policija vakar dar pradėjo ir ikiteisminį tyrimą dėl, Baudžiamojo kodekso terminais, neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. To prireikė vidurdienį gavus pranešimą, kad Rūkštėnų kaime (Gražiškių sen.)., tvarkant palėpę, buvo aptikti galimai karo laikų 22 šoviniai. Šiuos policijos pareigūnai išvežė.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Pakelės medžiai neretai „pasipainioja“ girtų vairuotojų kelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE