Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 28-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 28-oji?

Praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Trys iš užfiksuotų įvykių – dėl netikėtai mirusių vyrų. 

Ikiteisminis tyrimas, turintis nustatyti tikslią žmogaus mirties priežastį, pradėtas Vilkaviškio policijoje po to, kai ankstų rytą, apie pusę šešių, savo namuose, esančiuose Maldėnų kaime (Šeimenos sen.), buvo aptiktas miręs vyras (g. 1950 m.). Ant nelaimėlio kūno išorinių smurto žymių nenustatyta.

Po 4 valandų dėl mirusio asmens buvo informuota ir Marijampolės policija, nes Marijampolėje, garaže Vokiečių gatvėje, buvo rastas, pirminiais duomenimis, pasikorusio vyro (g. 1975 m.) kūnas (be išorinių smurto žymių).

Dar vienas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ir Kazlų Rūdos policijoje: vakar po vidurdienio savo namie Kardokų kaime (Kazlų Rūdos sen.) mirė vyras (g. 1955 m.). Jo veide pastebėta žaizda.

Du ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl įsišaknijusios blogybės – smurto artimoje aplinkoje. Marijampolės policijos tyrėjai aiškinasi, dėl ko ankstų rytą, prieš septintą valandą, kilo poros konfliktas Marijampolėje, Vytauto gatvėje esančiame bute. Čia per išgertuves, kaip pranešta, vyras (g. 1970 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1968 m.). Abu buvo itin girti (nustatytas sunkus girtumo laipsnis: vyrui – 3,29 promilės alkoholio kraujyje, moteriai –3,71 prom.). Greičiausiai tai ir prišaukė smurtinį konfliktą.

Gali būti, kad būtent alkoholis perkaitino ir Vilkaviškio krašto Trilaukio kaimo (Pajevonio sen.) gyventojo (g. 1970 m.) kraują – vyras tuoj po 21 valandos namie smurtavo prieš neblaivų savo patėvį (g. 1953 m.). Šis, kaip nustatyta, buvo lengvai apgirtęs (0,40 prom.), o įtariamojo blaivumas nenustatytas, nes asmuo skubiai pasišalino iš namų. Bet namiškiai teigė, kad ir jis buvo neblaivus. Nukentėjusiajam prireikė Vilkaviškio ligoninės medikų pagalbos.

Dar vienas ikiteisminis tyrimas Vilkaviškio policijoje pradėtas dėl vagystės, nes ryte į darbą vienoje uždarojoje akcinėje bendrovėje Vilkaviškyje, vyskupo A. Karoso gatvėje, atvykęs asmuo rado išlaužtas biuro duris. Pastebėta, kad dingo metalinės euro monetos, sudėtos į tris maišelius (iš viso 60 eurų) ir nesupakuoti 52 eurai monetomis. Bendrovė patyrė 112 eurų dydžio turtinę žalą.

Marijampolės policija šiandien kiek plačiau informavo apie ikiteisminį tyrimą, pradėtą po gruodžio 23-iąją įvykdytos sėkmingos policijos operacijos. Per operaciją Marijampolės kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai Marijampolėje sulaikė vyrą (g. 1986 m.), įtariamą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Būtent, įtariama, amfetamino (per 2 kilogramus) buvo surasta per kratą įtariamojo slaptame bute. Anot pareigūnų, šie kvaišalai prieš didžiąsias metų pabaigos šventes turėjo pasiekti Marijampolės ir kitų miestų juodąją narkotikų rinką, tačiau tam kelias buvo užkirstas laiku. Beje, įtariamasis, anot pranešimo, glaudžiai siejamas su organizuoto nusikalstamumo grupuotėmis ir jų vykdomomis nusikalstamomis veikomis. Jeigu įtarimai per ikiteisminį tyrimą bus patvirtinti, kaltininkui gresia ir laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Policijos nuotrauka. Per kratą slaptame vyro bute Marijampolėje buvo aptikta per 2 kilogramus kvaišalų, turėjusių atitekti pirkėjams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE