Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 29-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 29-oji?

Praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Galima teigti, kad užfiksuota ir kiek neįprastų įvykių.

Kad Marijampolės apskrityje, kaip ir visoje Lietuvoje, siaučia telefoniniai sukčiai ir kitokio plauko apgavikai, jokia naujiena jau nuo 2002-ųjų metų. Tačiau nuo sukčių nukentėję mūsų krašto žmonės, patikėję būtent dėl greito praturtėjimo investavus į kriptovaliutą (skaitmeninę, arba virtualią, valiutą) – dar „nemadingas“ reiškinys Marijampolės apskrities policijos pareigūnams. Kaip tik vakar pradėtas toks ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Pirminiais duomenimis, Marijampolės policija gavo pranešimą, kad dar šių metų spalio pradžioje garbaus amžiaus marijampolietė (g. 1944 m.), internete radusi skelbimą apie investavimą į kriptovaliutas, pradėjo tuo domėtis detaliau. Su ja susisiekęs „agentas“ nurodė, kad reikia investuoti pinigų ir vėliau moteris gausianti pelno. Patikli pensininkė susigundė – į „agento“ nurodytą banko sąskaitą pervedė 207 eurus. Bet iki šiol ji jokio pelno negavo, kriptovaliutos neįgijo, tad suprato tapusi sukčių auka ir pasiskundė policijai…

Kitas Marijampolės policijos tyrėjų pradėtas ikiteisminis tyrimas – irgi kiek „pikantiškas“, nedažnas: marijampolietė (g. 1966 m.) pasiskundė savo namų svetainėje radusi… pasiklausymo įrangą. Moteris teigia, kad buvo neteisėtai renkama informacija apie privatų jos gyvenimą. Anot pareigūnų, taip dažniausiai elgiasi pavydūs ir liguistai įtarūs mylimieji arba keršyti sumanę asmenys. Už tokį įrodytą nusikaltimą kaltininkui gresia ir laisvės atėmimas iki 3 metų.

Kazlų Rūdos policininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal faktą, kad gerokai po vidurnakčio, apie trečią valandą, buvo pranešta apie griovyje atsidūrusį automobilį „Audi A6“. Šis buvo nuvažiavęs nuo važiuojamosios kelio dalies Kazlų Rūdos pirmajame kaime (Kazlų Rūdos sen.). Vėliau paaiškėjo, kad audinę nesėkmingai vairavo jaunas vyras (g. 1989 m.), jis buvo vidutiniškai apgirtęs (1,53 promilės alkoholio kraujyje).

O Jurbarko policininkai skelbia pričiupę 4 jaunuolius, įtariamus neteisėtai disponavus narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Du Kauno miesto ir du Kauno rajono gyventojai šiąnakt, apie antrą valandą, buvo užklupti Jurbarke, Vydūno gatvėje esančiame Dvaro parke, kai laiką leido prie automobilio „Audi A4“. Buvo trys vaikinai (visi gimę 1999 m.) ir mergina (g. 2001 m.). Vienas vaikinas turėjo mėlynos spalvos tabletę, kuri gali būti narkotinė medžiaga. Merginos drabužiuose ir kuprinėje buvo rasta psichotropinių vaistų, plastikinis maišelis su galimai haliucinogeniniais grybais, plastikiniai indeliai su baltų miltelių likučiais, svarstyklės, tuščių plastikinių maišelių paketas it kt., o piniginėje – 1 710 eurų. Visi asmenys (blaivūs) buvo pristatyti į Jurbarko ligoninę, kur buvo paimta tiriamoji medžiaga – jų šlapimo mėginiai, parodysiantys, ar kauniečiai yra narkomanai, ar įtariami kvaišalų platintojai.

Policijos nuotrauka (asociatyvi).

Kai nesuvaldytas automobilis be jokių kliūčių ir trukdžių kelyje atsiduria pakelės griovyje, beveik galima garantuoti, kad mašiną vairavo girtas asmuo. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE