Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 30-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 30-oji?

Praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Pusė jų – Vilkaviškio krašte. Žmonės smurtavo šeimose, liejosi alkoholis, neblaivius traukė vairuoti…

Anot Vilkaviškio policijos pranešimo, gruodžio 30-ąją, apie 14 valandą, savo namuose Matlaukio kaime (Kybartų sen.) lengvai apgirtęs (nustatyta 0,80 promilės alkoholio kraujyje) vyras (g. 1990 m.) smurtavo prieš labai girtą (3,14 prom.) savo motiną (g. 1958 m.).

Tame pačiame krašte – Vilkaviškyje, Aušros gatvėje esančiuose namuose – apie pusę šešių vakare blaivus vyras (g. 1979 m.) smurtavo prieš blaivią žmoną (g. 1985 m.). Įvykį matė kartu buvę trys vaikai (g. 2003 m., g. 2009 m., g. 2014 m.). Dėl nepilnamečių buvo iškviesti Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai.

Vakare, apie pusę devynių, išgertas alkoholis atėmė sveiką protą Šakių krašto gyventojui (g. 1979 m.) – girtas vyras namie, Zygmantų kaime (Griškabūdžio sen.) smurtavo prieš savo jaunesnę seserį (g. 1981 m.). Vyras nesulaikytas – jam įteiktas šaukimas atvykti į policijos komisariatą.

Dar vieną ikiteisminį tyrimą vakar pradėjo Vilkaviškio policija, gavusi nukentėjusiojo skundą dėl įtariamos vagystės. Pareiškėjas, gruodžio 29-osios vakarą, apie 20 valandą, nuvykęs į Gurbšilio mišką Skardupių kaimo teritorijoje (Gižų sen.), pastebėjo, kad pavogta jo įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Žmogus patirtą turtinę žalą įvertino 320 eurų.

Kalvarijos policijos pareigūnai tiria šio miesto gyventojo (g. 1966 m.) mirties priežastį ir aplinkybes – vyras vidurdienį mirė savo namuose Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno gatvėje. Ant kūno išorinių smurto žymių nenustatyta.

Du ikiteisminiai tyrimai susiję su girtais vairuotojais. Gruodžio 30-osios popietę, apie pusę keturių, Vilkaviškio savivaldybėje, Naudžių kaime (Pilviškių sen.), automobilis „Citroen Berling“ įvažiavo į griovį. Įtariama, kad automobilį vairavo vidutiniškai apgirtęs (2,32 prom.) tos pačios seniūnijos Ramoniškių kaimo gyventojas (g. 1957 m.).

Gruodžio 31-osios vidurnaktį girtas asmuo prie vairo pareigūnams įkliuvo ir Jurbarko krašte: Pavidaujo kaime (Girdžių sen.) buvo sustabdytas traktorius „Belarus MTZ 80“, o jį vairavo girtas (2,54 prom. – sunkus girtumo laipsnis) ir net neturintis teisės vairuoti šio kaimo gyventojas (g. 1967 m.). Traktorius buvo nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.

LINKIME SAUGIOS DIENOS PALYDINT SENUOSIUS, TAIKAUS 2021-ŲJŲ SUTIKIMO IR SĖKMINGŲ NAUJŲJŲ METŲ!

Policijos nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE