Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 31-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 31-oji?

Praėjusią – paskutiniąją 2020-ųjų – parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Visi įvykiai susiję su smurtu.

Pranešimai, netrukus virtę ikiteisminiais tyrimas pagal Baudžiamąjį kodeksą, apskrities policijos padalinius vakar pradėjo atakuoti tuoj po vidurdienio. Šakių policininkai vyko į sodybą Girėnų kaime (Šakių sen.), kur, kaip pranešta, vyras lazda sužalojo moterį (g. 1984 m.). Šiai prireikė medikų pagalbos – buvo paguldyta į ligoninę gydyti. Įtariamojo (g. 1977 m.) po įvykio buvo ieškoma. Jis – ne šeimos narys.

Po pietų Vilkaviškio policininkai užfiksavo, kad savo namuose Kybartuose, Tiesos gatvėje, garbaus amžiaus vyras (g. 1949 m.) smurtavo prieš gerokai jaunesnę buvusią žmoną (g. 1966 m.). Abu asmenys buvo akivaizdžiai neblaivūs, tačiau konkretūs girtumą liudijantys duomenys nenustatyti, nes moteris nepajėgė to padaryti dėl ligos, o vyras – dėl… girtumo. Smurtavęs pensininkas buvo sulaikytas.

Netrukus žinią apie smurtą artimoje aplinkoje gavo Jurbarko policija. Pagal pranešimą, Šimkaičių kaime (Šimkaičių sen.) kilo konfliktas – vyras (g. 1967 m.) grasino susidorojimu kiek jaunesnei savo seseriai (g. 1969 m.). Nustatyta, kad įtariamasis buvo ragavęs alkoholio (0,15 promilės alkoholio kraujyje). Vyras buvo sulaikytas.

Iki naujametinio vidurnakčio likus maždaug 40 minučių, Jurbarko policiją pasiekė žinia, kad Naujokų kaime (Raudonės sen.) vyras (g. 1969 m.) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1968 m.). Ši buvo neblaivi (1,68 prom.), į medikus ji nesikreipė. Smurtinius veiksmus namie matė ir girdėjo nepilnametis vaikas (g. 2007 m.), todėl buvo informuotas Vaiko teisių apsaugos skyrius. Įtariamasis skubiai pasišalino…

Smurtu dvelkė ir iškart po šventinio vidurnakčio: praėjus pirmajam sausio 1-osios pusvalandžiui, savo namuose Kybartuose, Maironio gatvėje, girta (1,26 prom.) moteris (g. 1983 m.) smurtavo prieš sunkiai apgirtusį (2,59 prom.) sugyventinį (g. 1977 m.). Įtariamoji buvo sulaikyta.

Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Tad jau turbūt galima liūdnai spėti, kad Naujieji dėl smurtautojų „tradicijų“ nebus geresni už praėjusiuosius…

Policijos nuotrauka.

Susidūrę su smurto atvejais, policininkai neretai priversti panaudoti specialią policijos priemonę – prietaisą „Taser“, tačiau, švenčiant senųjų ir naujųjų metų sandūrą, Marijampolės apskrities policininkams tokios tramdymo priemonės neprireikė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE