Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės autobusų stočiai laikinai vadovaus Albinas Mitrulevičius

Marijampolės autobusų stočiai laikinai vadovaus Albinas Mitrulevičius

Išėjus į užtarnautą poilsį ilgamečiam UAB Marijampolės autobusų stoties vadovui Algimantui Štarui stoties direktoriaus pareigas nuo š. m. birželio 13 d. laikinai eiti sutiko Marijampolės savivaldybės mero padėjėjas Albinas Mitrulevičius, prieš tai atsisakęs iki tol vykdytų mero padėjėjo pareigų. Savivaldybės vadovai yra numatę reorganizuoti prijungimo būdu dvi įmones – minėta Marijampolės autobusų stotis bus prijungta prie UAB Marijampolės autobusų parko. Taip bus optimizuotos paslaugos ir sutaupyti įmonių, kurių pagrindinio akcijų paketo turėtoja yra Marijampolės savivaldybė, išlaikymo kaštai. Šiuo sudėtingu pertvarkos laikotarpiu, kuris, kaip tikimasi, tęsis iki pusės metų, nebuvo tikslinga skelbti atrankos ir ieškoti naujos vadovo kandidatūros.

Autobusų stoties direktoriaus pavaduotojo pareigas, kaip ir iki šiol, eis Jonas Grabauskas, kuris yra ir šios kadencijos Marijampolės savivaldybės tarybos narys. Pradžioje buvo svarstymų būtent jam pasiūlyti laikinai eiti stoties vadovo pareigas. Bet toks jo žingsnis „kainuotų“ jam Tarybos nario mandatą. Šią Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo nuostatą, kuria apibrėžiamos pareigos, nesuderinamos su savivaldybės tarybos nario pareigomis, ir išrinkto savivaldybės tarybos nario mandato netekimas, dar kartą patvirtino Vyriausiosios rinkimo komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas. J. Grabauskas pasirinko galimybę tęsti ir politiko karjerą, ir įmonės vadovo pavaduotojo pareigas.

Albinas Mitrulevičius turi didelę ūkio darbuotojo, vadovo ir politiko patirtį. Jis yra buvęs Marijampolės apskrities viršininkas, 2012—2016 m. kadencijos LR Seimo narys. Po pertvarkos laikotarpio Marijampolės autobusų stotyje jis planuoja grįžti į ankstesnes pareigas ir toliau aktyviai dalyvauti vietos bei šalies politiniame gyvenime.

Viešųjų ryšių tarnyba

8 komentarai(-ų) “Marijampolės autobusų stočiai laikinai vadovaus Albinas Mitrulevičius

  1. Na Marijampolės valdžia toliau juokiasi iš gyventojų. Apsaugok dieve nuo tokių vadovų. Netikslinga rengti konkursą, geriau savą, nors ir vos paeinantį pensininką įkišime. Čia Marijampoles miesto merés socialdemokratinis požiūris. Kada Marijampolėje​ baigsis nepotizmas. Šis ponas jau “pridirbo” apskrityje, kaip seimo narys buvo neįgalus ir visiškas nulis, toliau bandė vadovauti renovacijoms,pasekmes matėm galima vardinti ir daugiau nuopelnų, bet ar verta. Tiesiog miesto valdžiai gėda, nors jie šio žodžio reikšmės prasmę užmiršo seniai.

  2. Na Marijampolės valdžia toliau juokiasi iš gyventojų. Apsaugok dieve nuo tokių vadovų. Netikslinga rengti konkursą, geriau savą, nors ir vos paeinantį pensininką įkišime. Čia Marijampoles miesto merés socialdemokratinis požiūris. Kada Marijampolėje​ baigsis nepotizmas. Šis ponas jau “pridirbo” apskrityje, kaip seimo narys buvo neįgalus ir visiškas nulis, toliau bandė vadovauti renovacijoms,pasekmes matėm galima vardinti ir daugiau nuopelnų, bet ar verta. Tiesiog miesto valdžiai gėda, nors jie šio žodžio reikšmės prasmę užmiršo seniai.

  3. Koks kontrastas: komentaruose visi pyksta dėl šio pono naujų pareigų, o straipsnį “laikina” gausus būrys skaitytojų. Kas gali paaiškinti?

  4. Tikri socdemai. Svarbiausia ne Lietuva, miesto žmonės, o savas žmogus, apgailėtina. Kiek Lietuva būtų progresavus, jei būtų paskiriami ne atsėdėtojai ir pinigų grobstytojai, o talentingi žmonės.

  5. Jaunas būtų koks nors,varge nejaugi kandidatų daugiau nebuvo. Jau į pensiją jam reiktų 😒. Jauni turi emigruoti, dėl užimtų darbo vietų 😒. Liūdna…

  6. niekas nesikečia…. ar kam nors įdomu: ar tas darbas tam ponui žinomas? norimas? ….. greičiausiai jis jam net nereikalingas, nors kita vertus….bus kam išmokėti tūkstantines algas už nieką (tai dabar vadinama ES lėšų įsisavinimu…)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE