Pagrindinis > Dėmesio! > Padėkite surasti be žinios dingusį vaikiną

Padėkite surasti be žinios dingusį vaikiną

 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) pareigūnai ieško dingusio be žinios Pijaus Bičkaus (g. 1993 m). Pagal turimą informaciją 2017-06-08 apie 13.00 val. jaunuolis išėjo iš bendrabučio, esančio Vilniuje Saulėtekio al., ir ketino važiuoti autobusu į Marijampolės miestą, bet iki šiol į namus negrįžo, jo buvimo vieta nežinoma.

Jo požymiai: apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, atletiškas, tamsių plaukų, kirptas ilgesniu ežiuku, nešioja barzdą, turi apie 2-2,5 cm. randą galvos plaukuotoje dalyje pakaušio srityje. Išeidamas vilkėjo mėlynos spalvos medžiagines kelnes, buvo užsidėjęs tamsios spalvos odinę striukę, galėjo mūvėti tamsius batus su raudona juostele. Su savimi turėjo didelį juodos spalvos kelioninį krepšį.

Asmenis, žinančius vaikino buvimo vietą ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos, prašome kreiptis į Marijampolės apskr. VPK Prevencijos poskyrį, esantį Marijampolėje Kauno g. 53 (203 kab.) arba paskambinti tel. (8 700) 65808, 8 655 48060 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE