Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės bėgimo bendruomenė miestui padovanos „Basakojų sveikatingumo taką“

Marijampolės bėgimo bendruomenė miestui padovanos „Basakojų sveikatingumo taką“

Jau tapo graži ir visiems žinoma tradicija, kuomet už surinktas ir nepanaudotas renginiui organizuoti lėšas „Bėgam už Marijampolę“ organizatoriai padovanoja dovaną Marijampolės miestui. Tokiu būdu bėgimas už miestą įgauna ne tik svarbią reprezentacinę prasmę, unikalią ir vieną didžiausių sporto švenčių miestiečiams ir svečiams, bet kartu ir kiekvienas registruodamasis prisideda prie miesto puoselėjimo ir būsimos dovanos.

Po jau šeštus metus iš eilės įvykusio bėgimo, atsižvelgus į marijampoliečių siūlymus, šiais metais nuspręsta įrengti basakojų sveikatingumo taką prie Rygiškių Jono gimnazijos stadiono. Todėl organizatoriai kviečia visus į dar vieną smagią šventę rugsėjo 11 d. 17:30 val., kurios metu lauks ne tik galimybė išbandyti šį taką, bet ir daug pramogų.

„Mums svarbu ne tik auginti sporto bendruomenę Marijampolėje, ją stiprinti ir nuolat remti, bet įtraukti ir kuo daugiau marijampoliečių puoselėti miesto erdves, prisidėti prie jų kūrimo. Kartu norime dovanoti dovanas susietas su sportu ir sveikatingumu, taip neužmiršdami ir renginio prasmės“, – sako „Bėgam už Marijampolę“ organizatorius, Laisvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis.

Vokiečių dvasininko Sebastiano Kneipo sveikatingumo metodais paremtas ir sukurtas „Basakojų takas“ nėra tik smagus pasivaikščiojimas. Tai procedūra, kurios metu aktyvinant paduose esančius taškus, gerinama kraujotaka, medžiagų apykaita, vyksta atsipalaidavimo procesas. Kartu tai puiki grūdinimosi ir koordinacijos gerinimo priemonė gryname ore. Atidarymo šventės metu Visuomenės sveikatos biuras pristatys specialią informaciją apie „Basakojų taką“ ir jo teikiamą naudą. Visi kviečiame pasiruošti ir iš karto basomis pasivaikščioti naujuoju taku.

Bėgime už Marijampolę per šešis metus sudalyvavo daugiau nei penki tūkstančiai dalyvių, ne tik iš Marijampolės, bet Lietuvos, Europos, Amerikos ir net tolimosios Afrikos. Tai vienas masiškiausių Sūduvos krašto sporto renginių ir vienas ryškiausių Marijampolės miesto dienų akcentų.

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE